fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neuveriteľné: Muž so striekačkou plnou ejakulátu pichol ženu do zadku

Bizarný útok sa stal v uliciach Ameriky. Muž so striekačkou plnou ejakulátu pichol neznámu ženu do zadku. Tá sa po útoku necítila dobre. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Bizarný útok sa stal v uliciach Ameriky. Muž so striekačkou plnou ejakulátu pichol neznámu ženu do zadku. Tá sa po útoku necítila dobre. 

Každý človek má svoju úchylku. Niekto chodí po byte úplne nahý, niekto má rad spontánne nápady a niekto by možno potreboval prehodnotiť svoje správanie s psychológom. Médiá informovali o tom, že počas víkendu chodil muž so striekačkou po obchode a neskôr ňou pichol celkom neznámu ženu do zadku.

Striekačkou pichol ženu do zadku

Útočníkom bol 51-ročný muž, ktorý svoj čin považoval za dobrý nápad. Thomasa Bryona Stemena zatkla polícia v americkom Churchtone, kde sa odohral celý incident. Muži zákona ho obvinili z napadnutia. Navyše, celý incident zaznamenala kamera. Muž sa celkom nenápadne blížil k neznámej žene. Keď okolo nej prešiel, zo zadu,tak aby ho nevidela, pichol jej striekačku plnú ejakulátu do zadku.

Američan Thomas Bryon Stemen pichol Katie Peters injekčnou striekačkou v podniku Christoper’s Fine Foods. Videozáznam ukázal,  že sa tak stalo vo vchode obchodu, neďaleko nákupných košíkov.

Prečítajte si tiež:
Najprv tetovanie, teraz kniha proti celibátu. Mladý kňaz zo Slovenska otvára témy, o ktorých ostatní mlčia

Po naozaj bizarnom útoku sa útočník len pár sekúnd po incidente prihovoril neznámej žene.

„Viem, že to je ako bodnutie žihadlom,“ povedal podľa Katie Peters útočník.

Žena si neskôr našla ranu po vpichu a ihly našli muži zákona aj v Stemenovom aute. Polícia pátra aj po ďalších podobných incidentoch, ktoré by mohol urobiť Američan. Policajti sa domnievajú, že by mohlo byť viac ľudí, na ktorých Stemen zaútočil.

Žena po incidente volala synovi

Po ceste domov sa žena začala cítiť nepríjemne.

„Naštartovala som auto a vybrala som sa domov. Po chvíli som sa začala cítiť naozaj veľmi zle. Zavolala som preto svojmu synovi, ktorému som oznámila, že niečo nie je v poriadku,hovorí o prvých pocitoch po útoku injekčnou striekačkou Američanka.

Ako by ste sa v tejto situácii zachovali vy? Čo by ste povedali mužovi, ktorý by vám urobil niečo podobné? Dajte nám vedieť v komentári.

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií