fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nie len tvar, ale aj dĺžka prstov o Vás dokáže povedať veľa!

Máte tip? napíšte nám mailom

Vaša vlastnosť a vlastnosť ľudí sa dá určiť asi už podľa všetkého. Nie, nehráme sa na veštcov, prorokov či dedinských lekárov. My Vám len jednoducho prinášame to, čo sa píše vo svete. A aj tento článok bude pravdepodobne o tom.

V minulom článku sme písali o tom, ako si podľa tvarov prsta spoznáte, aký ste človek

Teraz Vám prinášame článok, o tom, čo o Vás dokáže povedať dĺžka Vášho prsta. Dá sa podľa toho spoznať viacero vecí. Či veríte alebo nie, skúste sa na to aspoň pozrieť a porovnať si to, či sa táto štúdia mýli, či si o sebe myslíte niečo iné alebo sa to k Vašej povahe dokonalo hodí.

Možnosť A

Hovorí sa, že ľudia, ktorí majú prstenník dlhší než ukazovák, sú vzhľadovo krásni. Osoby žiaria šarmom, ktorému okolie nemôže odolať. Sú taktiež agresívnejší než ostatní a neboja sa riskovať. Povolania ľudí s možnosťou A sú: vojak, inžinier, šachista a úspešní riešitelia krížoviek. Vedci taktiež preukázali, že ľudia s dlhším prstenníkom majú tendenciu zarábať viac peňazí.

Prečítajte si tiež:
Prenikla na Slovensko kontaminácia z požiarov pri Černobyle?

Možnosť B

Ľudia s kratším prstenníkom sú viac sebavedomí a občas i trochu arogantnejší. Tento typ človeka si taktiež dokáže užiť samotu a nechce byť rušený vo svojom voľnom čase. Nie sú tiež typom, ktorý by spravil prvý krok vo vzťahoch, pričom dokáže excelentne oceniť opätovnú pozornosť.

Možnosť C

Pokiaľ má človek rovnakú dĺžku prstenníka a ukazováka, je to človek milujúci. Nemá rád, keď sa dostane do konfliktu. Žijú organizovaným životom a snažia sa vychádzať s každým. Ľudia s možnosťou C sú charakterizovaní ako verní pokiaľ príde na vzťahy. Nehu aj lásku dokážu opätovať v každom prípade.

dlžka prstov povie o vašom charaktere

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií