fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nikdy nebol lepší čas na odber! GTA5 teraz na Xbox Game Pass

Máte tip? napíšte nám mailom

GTA5 je najziskovejším herným produktom histórie a Microsoft to myslí s jeho predstavením v rámci Xbox Game Pass vážne.

Napriek tomu, že v roku 2019 predala spoločnosť množstvo kópií, hra prechádza do ponuky, ktorú si môžu predplatitelia užiť bez ďalších poplatkov. Dostupná na Xbox Game Pass, avšak len na konzole, stojí 15-30 dolárov, ak ju zakúpite v obchode Microsoft Store. Plná single-player verzia GTA5 je však dostupná už iba s predplatným, čo vyžaduje, aby ste ju stiahli do systému namiesto streamovania, ako je tomu v prípade projektu xCloud.

Ak máte predplatné Xbox Game Pass Ultimate alebo Xbox Live Gold, môžete tiež získať prístup k súčasti GTA Online. Tento režim stále získava konzistentné aktualizácie obsahu, a to napriek tomu, že novšia verzia Red Dead Redemption 2 od Rockstar Games je staršia ako jeden rok. GTA5 preukazuje dlhovekosť, s ktorou sa občas stretne len niekoľko ostatných hier. A je veľmi ľahké pochopiť prečo! Imaginárne mesto Los Santos je plné takmer nekonečných aktivít a miest, ktoré môžete navštíviť a slobodne sa baviť bez toho, aby ste misie dotiahli do konca a napredovali príbehom. Ešte lepšie je, keď hráte online so svojimi priateľmi.

Prečítajte si tiež:
Lietajúca nemocnica? Tento štát ich dnes skutočne používa

GTA5 sa neobjavilo na súčasnej generácii konzol. Prvýkrát bolo vydané na Xbox 360 a PlayStation 3, a to ešte predtým, ako k nim novšie systémy dorazili. Keďže Xbox Series X bude mať úplnú spätnú kompatibilitu s Xbox One, mali by ste byť schopní hrať z rovnakého účtu, keď bude nový systém uvedený na trh koncom roka. Samozrejme za predpokladu, že hry Rockstar Games nezaznamenajú progres a neprinesú novú verziu hry aj do konzoly Xbox Series X. Nikdy nebol lepší čas na odber Xbox Game Pass. Nielenže môžete stále dostať trojmesačné predplatné GTA5 za jeden dolár, ale tiež získať napr. The Witcher 3: Wild Hunt.

Prečítajte si tiež:

KVÍZ: Dokážeš správne pomenovať oblečenie po anglicky?

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií