fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Obľúbený francúzsky herec je obvinený zo znásilnenia!

Máte tip? napíšte nám mailom

Prednedávnom Kevin Spacey, teraz Gerard Depardieu. Čo sa to deje s tými hercami?

Mladá herečka obvinila vo štvrtok zo znásilnenia a sexuálne motivovaného útoku známeho francúzskeho herca Gérarda Depardieua.

Informovala o tom na svojej stránke BBC.

Trestné oznámenie na 69-ročného Gérarda Depardieua podala na polícii v meste Lambesc v južnom Francúzsku nemenovaná 22-ročná herečka. Polícia prípad postúpila prokuratúre v Paríži. Depardieu prostredníctvom svojho právnika Hervého Temimea v súvislosti s obvinením uviedol, že sa absolútne nezakladá na pravde.

“Mal som Gérardom Depardieuom dlhé stretnutie a som absolútne presvedčený, že sa podarí dokázať jeho nevinu,” povedal Temime pre rozhlasovú stanicu France Info.

Nevhodného sexuálneho správania sa Depardieu údajne dopustil v jednom zo svojich parížskych bytov.

Zdroj: http://www.teraz.sk/magazin/francuzsko-mlada-herecka-obvinila-g/345798-clanok.html

Foto: https://t3.aimg.sk/magaziny/8UhZyKzIQpyQkQDiy7qdGg~G-rard-Depardieu-ohl-sil-s-ahovanie-na-sever-Afriky.jpg?t=LzB4NTE6ODAweDUwMS9maXQtaW4vMTYwMHg5MDA%3D&h=16VMzEIPmnZQnV2iYwC7Og&e=2145916800&v=3

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií