fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pivné festivaly na Slovensku: Na ktoré sa môžete tešiť?

Máte tip? napíšte nám mailom

Vraví sa, že pivný národ sú Češi. My to, samozrejme, nepospochybňujeme, no zároveň si dovolíme tvrdiť, že pivo je aj u nás na Slovensku jedným z najobľúbenejších alkoholických nápojov. Na jeho počesť usporadúvame každý rok desiatky pivných festivalov, na ktorých si návštevníci môžu vychutnať zlatý mok z každého kúta Slovenska, dokonca i zo zahraničia. Ktoré z nich si môžete tento rok ešte užiť? Potešíme vás, nie je ich málo. 

Zámocké pivné slávnosti v Holíči

Už tento víkend sa môžete tešiť na pivný festival na zámku v Holíči. 28. a 29. septembra od 15:00 až do 2:00 budete mať možnosť užívať si toľko piva, koľko sa vám ráči. Nebude to však len o pive. Organizátori prichystali pre účastníkov bohatý hudobný program, vrámci ktorého v sobotu vystúpi aj známy český komik Zdeněk Izer. Za vstup zaplatíte symbolické 2 eurá a pre účastníkov mladších ako 18 rokov je podujatie zdarma.

https://www.facebook.com/holic.sk/videos/1055128318151735/

Pivný Janko v Bratislave

Alebo aj inak prezývaný Októberfest v Devínskej sa uskutoční 4.10. až 6.10., to znamená, že budúci víkend v Devínskej Novej Vsi. Organizátori lákajú nielen na dobré remeselné pivo, ale aj na gurmánsky zážitok zo širokej ponuky chutného “streetfoodu”. Grilovať sa budú čerstvé burgre, hot-dogy, rozvoniavať holandské hranolky. Koľko zaplatíte za vstup sa nám zistiť, žiaľ, nepodarilo.

Prečítajte si tiež:
Mamička, ktorá porodila v priebehu roka tri deti, sa nechala intímne nafotiť, aby naspäť získala dôveru v seba samú
Zdroj: pivnyjanko.sk

Beerfest v Žiline

Beerfest je prvý žilinský festival remeselného piva. Môcť tu budete ochutnať tie najlepšie craftové pivá zo Slovenska. Pivo tam dostanete od pivovarov Berhet, Beervana, Československá pivotéka, Žiwell, Simeon a tiež od miertneho Beer Station Žilina. Organizátori tvrdia, že sa rozhodli práve preto pre remeselné pivo, lebo chutí oveľa lepšie ako jeho masovo produkované alternatívy. Za dvojdňový vstup na tento festival zaplatíte 5 eur.

Zveřejnil(a) Beer Station Žilina dne Čtvrtek 12. září 2019

Trnafský Októberfest l.

Na tento trojdňový festival sa môžete tešiť v Trnave v druhý októbrový týždeň už od štvrtka 10.10. až do soboty 12.10. Vystúpia zaujímaví hudobní a taneční hostia, nebude chýbať ani večerná bujará zábava pod šírym nebom do neskorých hodín.

https://www.facebook.com/cityparktrnava/photos/gm.710487889398845/2467463599973749/?type=3&theater

Nitránsky Októberfest 2019

Akcia sa uskutoční priamo v centre mesta na Svätoplukovom námestí pri nitrianskom Divadle Andreja Bagara. Bude tam veľký pivný stan, v ktorom si celé 3 dni návštevníci budú môcť vychutnať kvalitné pivká z malých remeselných pivovarov zo Slovenska, Čiech a zahraničia spolu s kvalitným street foodom. Festival láka na ochutnávku viac ako 20-tich druhov pív a pivných špeciálov.

Zveřejnil(a) Nitránsky Októberfest dne Sobota 23. února 2019

Pivná míľa 2019

Pre zmenu sa posunieme znova na stred Slovenska, konkrétne do Banskej Bystrice. V posledný októbrový víkend, 26.10, sa môžete tešiť na 5. ročník tohto podujatia. Počasie predpovedať nevieme, jedno je však jasné. Pivo chýbať nebude!

Zveřejnil(a) Pivná míľa dne Úterý 10. září 2019

 

Prečítajte si tiež:
Meghan medzi talentovanými umelcami: Archie bude nosiť rifle od tohto dizajnéra!

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií