fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Policajný exprezident Milan Lučanský sa mal pokúsiť o samovraždu

Bývalý policajný prezident Milan Lučanský je momentálne stíhaný väzobne a čelí obvineniu z korupcie a musel v uplynulých dňoch podstúpiť zákrok v nemocnici v Ružomberku.

Máte tip? napíšte nám mailom

Vo štvrtok policajného exprezidenta museli previezť z prešovskej väznice do nemocnice v Ružomberku. Podľa informácií sa mal Lučanský vo väznici pobiť. Tieto informácie však Zbor väzenskej a justičnej stráže odmietol.

Ďalšie informácie hovorili o prasknutej cievke v oku, avšak to by podľa informácií neviedlo k hospitalizácii v Ružomberku.

Portál Refresher dnes prišiel so šokujúcou informáciou. Informujú, že policajný exprezident Lučanský sa pokúsil o samovraždu obesením.

Informáciu o pokuse o samovraždu im potvrdili tri nezávislé zdroje z prostredia nemocnice, vysokej politiky a Národnej kriminálnej agentúry. Milan Lučanský je stále hospitalizovaný.

Policajný exprezident čelí obvineniu, že mal na úplatkoch zobrať až 510-tisíc eur.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj refresher

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií