fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Policajti vyzvali dievča k tomu, aby im ukázalo prsia. Neskončili však iba pri tom

Máte tip? napíšte nám mailom

Policajti v tomto prípade ani nepomáhali a už vôbec nechránili…

To, že mottom polície je známe “Pomáhať a chrániť.” Často sa však stretávame s tým, že sa tým policajti neriadia tak, ako by mali. Niektorí muži zákona však v tomto prípade na základne motto ani len nepomysleli a spáchali niečo, čím zašli poriadne za hranicu svojich kompetencií.

Dvojica newyorských policajných detektívov, Edward Martins (37) a Richard Hall (33) ešte v septembri minulého roku uniesli a znásilnili len 19-ročnú Annu Chambers. Tú títo policajti našli v zaparkovanom aute spolu s dvoma neznámymi mužmi a podľa ich slov sa im zdalo, že si dievča niečo skrýva do podprsenky. Vyzvali ju teda, aby im dokázala, že nič neskrýva a tínedžerke teda neostávalo nič iné, len im ukázať svoje nahé prsia. Muži zákona následne prehľadali auto a našli v ňom tabletky  klonopínu, ktorý sa užíva pri panike, úzkosti a záchvatoch a objavili aj malé množstvo marihuany.

Následne Annu spútali, naložili do ich auta a jej kumpánom povedali, aby za nimi nešli. Policajti však dievča neodviezli na policajnú stanicu, ale zamierili na tiché miesto, kde sa jej detektív Martins spýtal, čo spraví, aby ju pustili. Potom jej utiahol putá, prinútil k orálu a po chvíli začal dievčinu aj znásilňovať. Kolega Hall toto všetko sledoval, po chvíľke si sadol dozadu a vynútil si tiež orálne uspokojenie.

Prečítajte si tiež:
Video: Bábätko počulo po prvýkrát svoju mamu vďaka načúvaciemu slúchadlu. Jeho rozkošná reakcia baví celý svet

Po nechutnom čine prinútili Annu, aby si vzala tabletku klonopínu a z auta ju vysadili s vyhrážkami, aby o všetkom pomlčala. Dievča sa však rozhodlo, že to tak nenechá a všetko prezradila. Šla aj na testy DNA, ktoré dokázali jej verziu výpovede. Obaja muži zákona však obvinenia naďalej odmietajú a tvrdia, že sa to slečne páčilo. Obom hrozí až 25 rokov za mrežami. Súd má o ich osude rozhodovať v najbližšom čase.

anna-chambers

schranka-02-8

 

 

Zdroj: New York Times, Twitter

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií