fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia intenzívne hľadá muža, ktorý na parkovisku dobodal ženu a ešte ju vozil v aute. Môže byť nebezpečný!

Trnavskí policajti od včera intenzívne prehľadávajú miesta a pátrajú po 43 ročnom Róbertovi Herákovi.

Máte tip? napíšte nám mailom
V pondelok, 21. 12. mal na parkovisku v Hlohovci fyzicky napadnúť svoju bývalú družku. Na ženu zaútočil v aute a na sedadle spolujazdca ju niekoľko krát bodol nožom. Žene spôsobil najmenej 10 bodno-rezných rán do oblasti krku, hrudníka a rúk. So zraneniami ju ešte vozil v aute, najskôr ju chcel nechať v lese, no nakoniec ju vyložil v areáli myjavskej nemocnice. Zranenej, 40 ročnej žene, poskytli pomoc zdravotníci v nemocnici, informuje polícia.
Vyšetrovateľka Krajského riaditeľstva PZ v Trnave vyšetruje útok na ženu ako obzvlášť závažný zločin vraždy za krízovej situácie, v štádiu pokusu. Mužovi môže hroziť trest odňatia slobody na 25 rokov až doživotie.
Policajti vyhlásili po mužovi celoštátne pátranie. Róbert Herák sa zdržiava na neznámom mieste. Nie je vylúčené, že sa môže pohybovať najmä po západnom Slovensku. Naposledy používal osobné auto Škoda Octavia sedan s ev. číslom TT469 DF, striebornej metalízy.
Ak ste muža videli alebo poznáte miesto jeho súčasného pobytu, príp. poznáte osoby, s ktorými sa podozrivý muž kontaktuje, všetky informácie polícii pomôžu na jeho rýchlejšie zadržanie.
Volať môžete na bezplatné číslo 158
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj polícia

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií