fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Premeň svoju izbu na krásne a štýlové hniezdočko podľa LucyPug!

Máte tip? napíšte nám mailom

Spoj jarné upratovanie s menšou dizajnérskou premenou!

Ktoré dievča by nechcelo mať nádhernú a štýlovú izbu? Krásne doplnky, vkusný nábytok, nezabúdajme ani na poriadok… Niekedy však k dokonalej izbe chýba akási inšpirácia alebo pomoc. Práve tú nám vo svojom jarnom videu prináša youtuberka LucyPug, ktorá v niekoľkých bodoch radí, ako si môžete efektívne, rýchlo a jednoducho vylepšiť svoju izbu, alebo si zariadiť novú tak, aby bola nielen pohodlná, ale aj krásna. Ak sa budete držať jej slov, okrem miesta na trávenie času tak získate aj vlastný malý fotoateliér, ktorý sa bude dokonale vynímať v pozadí každej postnutej fotografie na sociálnych sieťach.

Zvoľte si svoj vlastný štýl a farby, nebojte sa použiť to, čo sa vám páči a čo máte radi. Nezabúdajte na udržiavanie poriadku a vhodné rozmiestnenie nábytku. Pár rastlín, zopár ručne vyrobených doplnkov, svetielka…. Viac o prerábke izby sa dozviete priamo z videa, ktoré pre vás natočila LucyPug!

Youtuberka Lucka a jej návod, podľa ktorého si zariadiš izbu snov

Zdroj: youtube.com  facebook.com

Prečítajte si tiež:
NICKI BLAMÁŽ - mohlo to byť aj horšie. Mohli ho napríklad nezrušiť! Tieto MEME Nicki Minaj valcujú internet
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií