fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pretrieďte svoj šatník a naučte sa oblečenie a obuv kombinovať tak, aby sa za vami otáčal každý muž

Máte tip? napíšte nám mailom

Zima je ročnými obdobím, kedy musíme vrstviť. Vyjsť von len v zimnej bunde a v krátkom tričku jednoducho nemôžeme. Ak vám však obsah skrine po otvorení padá na hlavu a veľmi dobre si uvedomujete, že väčšinu z toho nenosíte, pretrieďte obsah skrine a nechajte len to najsúcejšie oblečenie.

Začnite spodným prádlom a ponožkami

Najprv začnite tým najmenším, čiže spodným prádlom a ponožkami. Nepoužívané spodné prádlo – opotrebované nohavičky a nepoužívané podprsenky jednoducho vyhoďte do kontajnera s oblečením. Ponechajte si len dobré spodné prádlo, ktoré ešte nejaký čas ponosíte a ktoré rady nosíte. Vyťahané ponožky a podprsenky nemá zmysel skladovať v bielizníku, nemyslíte?

Univerzálne rifle

Rifle milujeme a nedáme na ne dopustiť. Ak ale máte v šatníku také, ktoré ste si za celý rok obliekli len raz, zbavte sa ich. Zbytočne vám zaberajú miesto. Ak máte dobrú kamarátku, skúste jej ich darovať. Nikdy neviete, možno aj ona má doma rifle, ktoré nepoužíva a je jej ich ľúto vyhodiť. Rifle sú univerzálne. Skombinujete ich so športovým tričkom a športovou dámskou mikinou, ale skvele sa hodia aj k jednoduchému bavlnenému dámskemu topu, pohodlnému kardigánu a moderným dámskym topánkam.

Jednoduché bavlnené topy

Ak ich nemáte dosť, kúpte si nejaké nové, najlepšie jednofarebné. Jednoduché jednofarebné dámske topy si môžete dávať aj pod svetre alebo aj pod hrubšie kardigány. Hodia sa k áčkovým, ale aj ku klasickým strihom sukní. Sú príjemné na dotyk a dobre sa nosia za každého počasia. Kombinujte ich so svetrami, kardigánmi, ale dávajte si ich aj pod tenkú jarnú bundičku. Skombinujte jednoduchý top so sukňou a peknými dámskymi lodičkami a uvidíte, že sa za vami otočí azda každý muž, ktorý okolo vás prejde.

Prečítajte si tiež:
Victoria's Secret čelí kríze, dramaticky klesol predaj jej luxusného spodného prádla. Čo je za tým?
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií