Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry a Meghan Markle sa chcú vrátiť do Veľkej Británie

Po uplynutí takmer roka odvtedy, čo si Meghan Markle a princ Harry zbalili kufre a začali v USA úplne nový život, im začína chýbať Británia.

Dobre informovaný zdroj z ich okolia hovorí o ich osobných myšlienkach a o čase, keď neboli v Británii.

Zdroj informuje, prečo vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu napriek turbulenciám, ktoré ich rozhodnutie spôsobilo, odchod do USA neľutujú.

„Meghan a Harry neupustili od svojho plánu zostať nejaký čas v Spojenom kráľovstve. Svetové udalosti však spôsobili, že musia ostať na jednom mieste. To  je momentálne najlepšou voľbou,“ uviedol zdroj pre HollywoodLife.

Harry, Meghan a Veľká Británia

„Keď bude po pandémii, respektíve bude dobre zvládnutá, určite sa vrátia späť do Británie, aby tam strávili nejaký čas,“ dodal. „Inak sú veľmi šťastní, že sa presťahovali do Santa Barbary. Aj keď bol tento rok ťažký, neľutujú svoje rozhodnutie,“ pokračuje zdroj.

„Teraz môžu slobodne prijímať vlastné rozhodnutia a dokázali toho veľa. Dokonca majú prácu,“ pokračuje zdroj. „Ich cieľom je robiť dobro na tomto svete a na uskutočnenie tohto rozhodnutia prijímajú veľmi strategické rozhodnutia. To, že sú súkromnými osobami, im to uľahčuje. Nemusia sa nikomu zodpovedať, iba sami sebe, takže je to oveľa jednoduchšie na dokončenie vecí. Meghan je tiež nadšená, že môže tráviť čas so svojou matkou,“ uviedol zdroj.

„Meghan si je mimoriadne blízka so svojou matkou, ale celé roky, keď natáčala film Suits v Toronte, ju kvôli pracovnému plánu a vzdialenosti nevidela tak často, ako by si priala. A potom, čo bola v Spojenom kráľovstve, videla ju ešte menej, takže to, že teraz môže tráviť s ňou čas je pre ňu veľmi dobré. Matka jej pomáha s malým Archiem. To, že môže jej matka vidieť ako rastie jej vnuk, je na nezaplatenie a určite je to obrovské plus pre život v Kalifornii,“ dodal zdroj.

Zdroj thenews
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií