fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Harry a Meghan Markle: Definitívny odchod z kráľovskej rodiny

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle urobili neuveriteľný krok. Rozhodli sa navždy odtrhnúť od kráľovskej rodiny a pracovať ako bežní ľudia.

Mladší syn princa Charlesa, princ Harry a jeho manželka, bývalá americká herečka Meghan Markle šokovali verejnosť aj samotnú kráľovnú. Rozhodli sa vzdať svojich úloh v kráľovskej rodine a stať sa finančne nezávislými. Túto pre mnohých neuveriteľnú informáciu zverejnili včera, v stredu 8.januára na svojom Instagrame.

Malý Archie je ryšavec
Zdroj: newsaboutroyal.com

Harry a Meghan Markle chcú vlastný život

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu majú plné zuby života v kráľovskej rodine a povinností, ktoré im z neho vyplývajú. Rozhodli sa preto urobiť rázny krok a ukončiť svoje pôsobenie v rodine kráľovnej Alžbety II. Pod fotografiou na Instagrame, ktorá vznikla počas ich oficiálnych zásnub pridali aj jasné vysvetlenie:

„Máme v úmysle vzdať sa úlohy ‘popredných’ členov kráľovskej rodiny a pracovať, aby sme sa stali finančne nezávislými, zatiaľ čo budeme naďalej plne podporovať Jej Veličenstvo kráľovnú.”

Rovnako doplnili, že svoj čas chcú rozdeliť medzi Veľkú Britániu a Severnú Ameriku. Je teda jasné, že rozhodnutie prišlo z oboch strán, pričom obaja manželia, chcú podporovať krajinu,v ktorej sa narodili a vyrastali. Zdroje blízke tomuto kráľovskému páru však tvrdia opak. A teda, že Meghan Markle bola hlavným iniciátorom tohto rozhodnutia, pričom Harry je do nej tak zamilovaný, že by pre ňu urobil čokoľvek. Bezohľadu na to, aký dopad to bude mať na jeho osobu a pôvod.

Prečítajte si tiež:
Pedofil podal šokujúce priznanie: „Najviac ma vzrušujú zadky a stehná chlapcov v puberte!" (ROZHOVOR)

K rozhodnutiu oddeliť sa od kráľovskej rodiny dospeli manželia zo Sussexu pomnohých mesiacoch uvažovania a interných diskusií. Zároveň vo svojom vyhlásení dodali, že im podpora v tomto rozhodnutí pomohla.

Princ Archie bude mať dva domovy

„Plánujeme vyvážiť náš čas medzi Spojeným kráľovstvom a Severnou Amerikou a naďalej si ctiť svoju povinnosť voči kráľovskej rodine.” uvádzajú manželia vo vyhlásení. Harry a Meghan sú presvedčení, že toto rozhodnutie umožní vychovávať ich syna Archieho tak, “aby si vážil kráľovskú tradíciu, do ktorej sa narodil”, ale zároveň im aj umožní sústrediť sa na “novú kapitolu”. O tom, čo presne znamená nová kapitola Meghan aj Harry zatiaľ zaryto mlčia. Prezradili však, že jej súčasťou má byť aj nový charitatívny subjekt.

Ako dodali na záver svojho vyjadrenia na sociálnej sieti : “Tešíme sa, že sa v pravý čas podelíme o všetky podrobnosti o tomto vzrušujúcom ďalšom kroku, pretože pokračujeme v spolupráci s Jej Veličenstvom kráľovnou, princom z Walesu, vojvodom z Cambridge a všetkými príslušnými stranami. Dovtedy prijmite naše najhlbšie poďakovanie za vašu trvalú podporu.”

Čítajte tiež:

Kate Middleton: Princ William jej bol neverný. Ako s tým bojuje?

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií