fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry je obvinený! Čo na to hovorí Meghan Markle?

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry by pre svoju manželku urobil doslova čokoľvek. Najnovšie kompromitujúce video odhaľuje, ako kvôli Meghan Markle vytvára nátlak na amerického boháča.

Podľa najnovších informácií denníka Daily Prince, sa princ Harry rozhodol podporiť hereckú kariéru svojej manželky Meghan Markle oslovením prezidenta spoločnosti Walta Disneyho. Bohužiaľ, nie tým najšťastnejším spôsobom. Video, ktoré zachytáva princa Harryho rozprávajúc sa s Robertom Igerom spôsobuje problémy. Navyše sa na Twitteri šíri závratnom rýchlosťou.

https://twitter.com/JackPosobiec/status/1216525967394508801

Princ Harry pre Meghan Markle neuveriteľne riskuje

Tento utorok, 14. januára 2020 vzniesol Daily Mail voči vojvodovi zo Sussexu vážne obvinenia. Podľa bulváru sa v júli 2019 počas charitatívneho večera pre vojakov mladší brat princa Williama správal neuveriteľne povýšenecky a snobsky. Následne počas európskej premiéry filmu Leví kráľ sa snažil dostať do kontaktu s riaditeľom spoločnosti Walt Disney, ktorému rozprával o hereckej kariére svojej manželky Meghan Markle.

Harry je obvinený

Kompromitujúce video princa Harryho bolo dokonca uverejnené na Twitteri, v nedeľu 12. januára. Počas tohto rozhovoru ponúkal otec malého Archieho služby svojej manželky, ktorá „mala veľký záujem“ o spoluprácu so štúdiami Disney. „Vieš, že dabuje?“, opýtal sa princ Harry Roberta Igera, jasne hovoriac o svojej manželke. Prekvapený riaditeľ jednej z najznámejších spoločností spoluprácu s bývalou herečkou seriálu “Kravaťáci” neodmietol.

Prečítajte si tiež:
Rozvod v kráľovskej rodine: Drogy, alkohol a divoké večierky

Meghan aj Harry strácajú podporovateľov

V stredu 8. januára oznámili Meghan Markle a princ Harry, že sa vzdajú svojich kráľovských funkcií a chcú si rozdeliť svoj čas medzi Kanadu a Spojené kráľovstvo. Oznámili tiež svoj zámer byť finančne nezávislí. Niekoľko dní po tejto informácií,  dostali k svojmu rozhodnutiu aj súhlas jej Veličenstva, kráľovnej Alžbety II.

Hneď na to denník Times informoval, že Meghan Markle podpísala zmluvu so štúdiom Disney o dabingovom projekte. Vyplatila sa diskusia medzi týmito dvoma mužmi? Zjavne áno a Meghan Markle tak môže pokračovať v kariére, ktorú kvôli princovi Harrymu opustila. Ale hlavne, bude môcť začať opäť zarábať, aby sa stala finančne nezávislou.

Čítajte tiež:

Harry a Meghan môžu prísť o syna: Archie je majetkom kráľovnej

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií