fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Spomínaš si na krásnu princeznú Fantagiro? TAKTO vyzerá dnes

Máte tip? napíšte nám mailom

Krásna a nebojácna princezná Fantagiro má dnes 54 rokov. Ako vyzerá?

Aj keď to znie priam neuveriteľne, od doby, kedy diváci mohli na televíznych obrazovkách po prvýkrát vidieť krásnu princeznú Fantagiro uplynulo už neskutočných 27 rokov! Odvážnu krásku stvárnila herečka Alessandra Martines, ktorá si získala srdcia mnohých, ktorí si jej dobrodružstvá pozreli.

Alessandra Martines na začiatku svojej kariéry začínala ako baletka v Zurrichu, Paríži a Amerike. Neskôr sa ale z tanečného parketu dostala k herectvo, ktoré sa jej zapáčilo a ostala pri ňon dodnes. Azda najznámejšou postavou, ktorú stvárnila je bez pochýb princezná Fantagiro, ktorú si zahrala v 5-dielnej ságe. Po tomto úspechu prišli aj ďalšie filmové či seriálové roly a neskôr si vyskúšala aj spev.

54-ročná Alessandra, ktorá má taliansko-francúzsky pôvod, má 2 deti a momentálne žije so svojim druhým životným parterom, francúzskym hercom Cyrilom Descoursom.

Alessandra Martines ako princezná v rozprávkových dobrodružstvách o krásnej a nebojácnej princeznej:

 

Alessandra Martines v súčasnosti:

 

 

 

Zdroj: Twitter, Facebook

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií