Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pripomeňme si zabudnuté sexi tanečnice!

Youtube! Najväčší portál s videami na svete. Každý deň tam pribudne nespočetné množstvo videí každého druhu. Klip, pesničky, zábavné videá, tutoriály, návody, filmy, vlogy a tak ďalej. Nesmieme zabudnúť, že sem patria aj videá sexi tanečníc, ktoré si doma len tak zatancovali na pesničky a zavesili to na Youtube. Momentálne je asi najpopulárnejší druh ženského tanca TWERK.

Sexi tanečnice v minulom období

Vráťme sa ale do roku 2007, kde ma zaujalo video na pesničku od DJ Raaban – Anima libera. Táto talentovaná tanečnica predvádza svoje vyšportované telo v rytme parádneho songu. Myslím si, že sa dokáže týmto videom rovnať aj terajším twerkistkám.

Teraz sa presuňme do roku 2011, kde vznikli nádherné tanečné videá v podaní: Ksyunya Alimpiyeva. Videá od tejto krásnej a talentovanej tanečníčky mali svojho času veľkú popularitu. Pozrite si pár videí a sami zhodnoďte, či má tanečný talent!

https://www.youtube.com/watch?v=w7FJ1vsCZOw

Ak poznáte podobné videá, ktoré zožali slávu v minulosti, napíšte ho do komentárov alebo na email klochersk@gmail.com. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií