Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na Priznaniach tínedžerov sa objavil “Anonym” v bielej kukle. Čo na neho hovoríte?

Biely balet? Nie, teraz je tu Biela kukla!

Všimli ste si ho tiež? Na facebookových Priznaniach tínedžerov sa vo večerných hodinách objavili live streamy, v ktorých prostredníctvom správ a komentárov s fanúšikmi komunikuje “Anonym v bielej kukle.” A modrých okuliaroch. Keďže sa verejne nepredstavil, odmieta si zložiť kuklu a my vieme len to, že nosí oranžovú cestársku bundu, je fanúšikom Justina Biebera, nie je z Považskej, Trenčína, Východu ani Malaciek a nevolá sa Filip, budeme ho (zatiaľ) nazývať Anonym. S veľkým A.

Pokračovanie pod reklamou

Anonym s veľký A, bielou kuklou od babky a modrými okuliarmi. Tak. No a toto čudo zamaskované sa večer posadí pred telefón a vysiela live pre všetkých, ktorí tiež nemajú, čo robiť a baví ich pozerať sa na zahaleného cudzieho muža. Počas svojho vystúpenia rozpráva rôzne vtipy, občas dosť rasistické, prasačinky a ďalšie nechutné vtipy, pozdravuje celý Facebook a rozpráva zaujímavé príhody, humorné historky a iné nezmysly bez hlavy a päty.

Pokračovanie pod reklamou
Prečítajte si tiež:
Najtrápnejšie fotky zo slovenskej scény tínedžerov :D

No a ty čo na neho hovoríš? Ja si myslím, že kamoš Anonym sa s nami bude rozprávať ešte v mnohých streamoch a onedlho ho bude mať v zuboch celé Slovensko, ale aj to, že v komentároch sa bude jeho tvár raz objavovať častejšie, ako slávne vety tety Gizky….

pri

  • Ja viem, že som veľký šéf, babka mi to tiež hovorila
  • Neodhalím sa, nie som pedofil
  • Aké vierovyznanie mám? Verím sám v seba.
  • Zdravím Irán. Irák. Mojich bratrancov…
  • Najstaršie povolanie na svete bolo elektrikár. Pretože keď Boh povedal že ´Buď svetlo´, elektrikári už mali káble naťahané…
  • Áno, som autista. Na futbale som samé outy hádzal…
  • Bol som na dosť vysokej škole. Na treťom poschodí som bol…
  • Ja viem, že mi trčí nitka z oka…
Prečítajte si tiež:
Chlapček si naplánoval, čo musí urobiť, aby ho dievča chcelo. Jeho zoznam ťa pobaví a možno aj inšpiruje

justin

Zdroj:  facebook.com

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií