fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na Priznaniach tínedžerov sa objavil “Anonym” v bielej kukle. Čo na neho hovoríte?

Máte tip? napíšte nám mailom

Biely balet? Nie, teraz je tu Biela kukla!

Všimli ste si ho tiež? Na facebookových Priznaniach tínedžerov sa vo večerných hodinách objavili live streamy, v ktorých prostredníctvom správ a komentárov s fanúšikmi komunikuje “Anonym v bielej kukle.” A modrých okuliaroch. Keďže sa verejne nepredstavil, odmieta si zložiť kuklu a my vieme len to, že nosí oranžovú cestársku bundu, je fanúšikom Justina Biebera, nie je z Považskej, Trenčína, Východu ani Malaciek a nevolá sa Filip, budeme ho (zatiaľ) nazývať Anonym. S veľkým A.

Anonym s veľký A, bielou kuklou od babky a modrými okuliarmi. Tak. No a toto čudo zamaskované sa večer posadí pred telefón a vysiela live pre všetkých, ktorí tiež nemajú, čo robiť a baví ich pozerať sa na zahaleného cudzieho muža. Počas svojho vystúpenia rozpráva rôzne vtipy, občas dosť rasistické, prasačinky a ďalšie nechutné vtipy, pozdravuje celý Facebook a rozpráva zaujímavé príhody, humorné historky a iné nezmysly bez hlavy a päty.

No a ty čo na neho hovoríš? Ja si myslím, že kamoš Anonym sa s nami bude rozprávať ešte v mnohých streamoch a onedlho ho bude mať v zuboch celé Slovensko, ale aj to, že v komentároch sa bude jeho tvár raz objavovať častejšie, ako slávne vety tety Gizky….

Prečítajte si tiež:
Termálna kamera ti ukáže, ako si ľudia na ulici doslova poprdkávajú - VIDEO

pri

  • Ja viem, že som veľký šéf, babka mi to tiež hovorila
  • Neodhalím sa, nie som pedofil
  • Aké vierovyznanie mám? Verím sám v seba.
  • Zdravím Irán. Irák. Mojich bratrancov…
  • Najstaršie povolanie na svete bolo elektrikár. Pretože keď Boh povedal že ´Buď svetlo´, elektrikári už mali káble naťahané…
  • Áno, som autista. Na futbale som samé outy hádzal…
  • Bol som na dosť vysokej škole. Na treťom poschodí som bol…
  • Ja viem, že mi trčí nitka z oka…

justin

Zdroj:  facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií