Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Protiklady, ktoré sa nepriťahujú. Tieto znamenia by to spolu rozhodne nemali skúšať

Znamenie zverokruhu o Vás dokáže prezradiť naozaj veľa. Napríklad aj to, v akej práci sa vám bude dariť, akého partnera by ste si mali vybrať a alebo s akým by ste to rozhodne nemali skúšať.

Horoskopy veľmi dobre vedia, aké znamenia sú, aké sú ich kladné a záporné vlastnosti. Vďaka tomu dokážu perfektne určiť to, aké znamenia sa k sebe hodia a aké by to naopak spolu rozhodne nemali skúšať.

Rak a Váhy – rak je veľmi citlivý, nemá rád spoločnosť a zmeny. Váhy však zmeny milujú a dokonca milujú aj dobrodružstvo.

Vodnár a Ryby – Ryby sú často sebeckí a introvertní, zatiaľ čo Vodnári sú extrovertní a nenechajú sa rybami obmedzovať.

Strelec a Škorpión – Škorpión je tajomný a miluje záhady. Kým Strelec túži skôr po materiálnych veciach a zo všetkého sa snaží vyťažiť čo najviac. Žije v prítomnosti a to Škorpiónovi nevyhovuje.

Blíženci a Kozorožec – Kým kozorožec je rozumné znamenie, ktoré si všetko najskôr niekoľkokrát rozmyslí, blíženci konajú neuvážene a idú do všetkého po hlave.

Panna a Lev – Lev miluje pozornosť a tiež to, keď ho ľudia rešpektujú. Má veľké sebavedomie, avšak dominancia, ktorú oplýva, je pre pannu absolútne neznesiteľná.

Baran a Býk – Baran chce byť vodca, rovnako ako býk. Obe tieto znamenia sú veľmi tvrdohlavé a medzi nimi to nemôže nikdy fungovať.

Zdroj woman.tiscali.cz
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií