Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prvá 3D tlačiareň, ktorá ti umožní vytvárať gumové cukríky!

Čo tak si vyrobiť gumené cukríky doma? Žiadny problém!

Áno, je to tak. Technológic 21. storočia stále napredujú a prinášajú nový vynález z dielne nemeckých tvorcov menom Katjes Fassin. Prístroj od tejto spoločnosti ti umožní vytvoriť si gumové cukríky, ktoré si vopred vyberieš. Proces tvorby jedného cukríka trvá približne 3 až 10 minút. Inovatívny prístroj využíva ovocné pyré a vegetariánske gély na to, aby bolo možné vyrábať cukríky v 12 tvaroch, 10 farbách a s určite skvelou chuťou. Finálna hmotnosť  sa bude pohybovať medzi 15g – 20g.

,,Tlačiareň je prínosom skúseností pre celú rodinu. Deti, ale aj dospelí sa dozvedia viac o technológíí 3D tlače a o zložkách, ktoré sa nachádzajú v potravinách.“ tvrdí generálna riaditeľka spoločnosti Katjes Fassin Veľká Británia, Melissa Snover. Vraj cukrári doteraz nič podobné na trh priniesť nedokázali, takže vyššie spomínaná spoločnosť prevzala zodpovednosť na seba a pustila sa do práce. Po dlhých mesiacoch venovaných vývoji prvej 3D tlačiarne gumových cukríkov sa práca vyplatila. Vznikol prístroj, ktorý je rýchly, vzdelávací a zábavný.

1

2

3

4

6

Cukríky 7

5

Zdroj: boredpanda.com Tvorcovia: www.katjes.com/

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií