fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo robiť, aby ste si získali vašu vysnívanú. Rady pre skvelé manželstvo

Chcete si vziať ženu svojich snov? Vstúpiť do manželstva je otázka, ktorá bude trápiť možno každého z nás. Preto sa rozhodnite dôkladne, s kým doň chcete vstúpiť. Máme pre vás prichystané rady od skúsených mužov, ktorí sú vo svojich manželstvách nadmieru spokojní. Toto sú ich triky na úspech.

Máte tip? napíšte nám mailom

Pýtajte sa na ďalšie rande, hneď po tom prvom

“Po každom rande som sa jej pýtal, či pôjdem zas. Stále odpovedala áno. Nechcel som to robiť ani cez SMS, ani cez FB, chcel som jej to povedať priamo do očí aby vedela, že mám o ňu záujem. Ak odpovedala áno, vedel som, že je to na dobrej ceste.”

Vytrvalosť, vytrvalosť, vytrvalosť

“Našiel som ju na zoznamke a vedel som, že som mimo jej ligu, ale predsa som ju oslovil. Bol som vytrvalý a nakoniec so mnou šla na rande. A potom si to už môžete domyslieť… Už sme manželia krásne 3 roky.”

Snažte sa ju rozosmiať

“Nikdy som nerobil extra triky na ženy. Držal som sa pravidla, že ak ju rozosmejem a budem s ňou zaobchádzať ako s princeznou, bude pri mne šťastná.”

Nech sa pri vás cíti jedinečne

“Moje tajomstvo je úplne jednoduché. Správať sa k žene ako keby bola pre vás jediná na svete.”

Buďte pokorný

“Veľa mojich kamarátov sa snažilo o ňu, no skúšali to na ňu hocijako. Ja jediný som sa k nej stále správal pokorne. Teraz už sme spolu 13 rokov.”

Prečítajte si tiež:
Flirtujte ako kráľovná: Vďaka týmto trikom dostanete (takmer) kohokoľvek!

Choďte rovno k veci

“Spýtal som sa jej či má priateľa a ona odpovedala nie! No a ja som sa jej spýtal, či ho chce mať. Tohto roku máme 5. výročie.”

Podotýkam, že tieto rady sú názory mužov, ktorí už sú vo vzťahu nejeden rok. Zase ale neplatí, každá rada funguje na každú ženu. Rada od nás: jednoducho buďte sami sebou. A tá pravá si vás nájde.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj menshealth.com
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií