Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOTO Raper Kali sa oženil: V týchto šatách zažiarila jeho manželka Alica

Raper Kali sa oženil. Uplynulú sobotu sa konala ďalšia celebritná svadba. Svoje ÁNO si povedali raper Kali a jeho priateľka Alica, ktorá nedávno svojich fanúšikov potešila aj momentkou zo svadby.  

Sociálne siete sa dnes stali akýmsi fenoménom, vďaka ktorému sa dostanú úspešní speváci, športovci či herci bližšie k svojim fanúšikom. Práve tam zverejňujú svoje úspechy, ale aj bežné dni. Nedávno sa so svojimi fanúšikmi podelil o radostnú novinku aj slovenský raper Kali. V sobotu vymenil pohodlné tepláky a tričko za oblek a svojej polovičke pred oltárom sľúbil lásku a vernosť.

https://www.instagram.com/p/B2JFj-vDcyj/?utm_source=ig_embed

Nacvičovali spoločný tanec 

Na svojom Instagrame po svadbe zverejnil fotografiu spoločných obrúčok. Nezabudol sa poďakovať všetkým hosťom za svadobnú oslavu. „Ďakujeme našim hosťom za včerajšiu oslavu nášho „ÁNO”. Spravili ste nám krásny, nezabudnuteľný deň, na ktorý budeme vždy spomínať s úsmevom,“ napísal k fotografii s prsteňmi spevák Kali.

Pred tromi týždňami sa svojim fanúšikom pochválil aj informáciou, že so svojou nastávajúcou už nacvičujú spoločný tanec novomanželov. A keďže spevák zrejme nič nechcel nechať na náhodu, do príprav zapojil aj známeho tanečníka a choreografa Petra Modrovského. Práve on im pomáhal s krokmi a prípravami na prvý spoločný tanec.

https://www.instagram.com/p/B1MFsWpD3_B/

Rozlúčka so slobodou

Svojim fanúšikom však neostala nič dlžná ani Kaliho manželka Alica. Najskôr zverejnila fotografiu svojho závoja, ktorý dala na hlavu svojej dcére, neskôr svojich fanúšikov informovala aj o prekvapení, o ktoré sa postaral jej manžel.

https://www.instagram.com/p/B2D7yPVIvNS/

https://www.instagram.com/p/B2EbPT5oHW_/

Alica sa svojím fanúšikom zdôverila aj o rozlúčke so slobodou, ktorú naplánoval Kali. Pôvodne mali ísť spolu na poslednú večeru pred svadbou, no prefíkaný Kali jej vo výťahu oznámil, že s ňou nejde. Keď otvorila dvere, uvidela svoje priateľky a babský večer s limuzínou sa mohol začať.

Posledná fotografia je zrejme najvýstižnejšia, pretože zachytáva moment priamo zo svadby. Nevesta sa na svojom Instagrame pochválila fotografiou v bielych šatách s prísľúbom, že keď bude mať k dispozícii viac fotiek, určite sa o ne so svojimi fanúšikmi podelí.

https://www.instagram.com/p/B2J1GTJI3ly/

Prečítajte si tiež:

Kali sa stane otcom! Známy raper prezradil pohlavie bábätka a aj to, kedy bude svadba

 

Zdroj: dobrenoviny.sk  

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií