fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prevalcoval to Kali. Aké sú najpozeranejšie slovenské piesne na Youtube?

Máte tip? napíšte nám mailom

Výročný rewind sa netýkal len zahraničných umelcov, ale aj tých domácich. Slovenská tvorba stále napreduje a aj rok 2018 bol na ňu bohatý. Pozrite sa na najsledovanejšie slovenské pesničky minulého roka.

V rebríčku najpopulárnejších hudobných videí roka doposiaľ vládli najmä zahraniční interpreti a skupiny. Tento rok však rebríček prevalcovala slovenská tvorba, ktorá sa umiestnila hneď na prvých troch miestach. Dôvody, ktoré sú za tým, môžeme len hádať, jasné však je, že populárnosť domácich interpretov stále stúpa.

Na prvom mieste je raper Kali s oficiálnym videoklipom k piesni Nejsom ten pravý, druhé miesto patrí Rytmusovi a jeho videu k piesni Rockstar a na tretej priečke je Sima s klipom ku skladbe Spolu. A sú tu aj ďalší.

KALI – Nejsom ten pravý PROD.PETER PAN (OFFICIAL VIDEO) – KALI RECORDS

Rytmus – Rockstar (Black Prince (MXTP) #2 – DONFANTASTICKYPESS

SIMA – SPOLU (prod. Gajlo & SkinnyTom) |OFFICIAL VIDEO| – SIMA Official

Toto sú najsledovanejšie piesne, na ktorých sme si fičali. Podľa rebríčka by sme mohli konštatovať, že interpreti upútali najmä mladších poslucháčov a vo veľkom vedie hudobný štýl hip-hop. TOP päťku najobľúbenejších domácich skladieb uzatvárajú nasledujúce:

Prečítajte si tiež:
"We are one" odkazujú choré deti. Táto pieseň obletela celý svet

EGO ft. Gýza & Ben Cristovao – Vozíme (prod. Deryck) – PODZEMIE

Kali ft. Čis T a Mišo Biely – Taká tá prod.Peter Pann – KALI RECORDS

Zdroj: noviny.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií