fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Respot a Mravec majú nový song. Woodoo

Máte tip? napíšte nám mailom

Pred nedávnom sme vám avizovali, že dvojica RESPOT x MRAVEC zo Šale chystajú spoločný album s názvom (NE)ZMYSEL. Predstavili sme vám taktiež ich najnovší spoločný videoklip “Nevieš kedy”. To však nie je všetko !

Neprešiel ani mesiac a už tu máme ďalší videoklip, konkrétne od Respota, ktorý si pozval na spoluprácu zas a znova Mravca. To, že títo dvaja majú niečo na pláne, bolo jasné !

Skladba sa volá “Woodoo” a zhodou okolností túto skladbu produkoval Čech s podobnou identitou a to “Voodoo” beatz.

517a2811-74e2-4d2b-9e6d-c05be9f15283

 

Chalani sa v skladbe z časti vyjadrujú aj k aktuálnej situácii vo svete či stupňujúcim sa napätím vzťahov medzi ľuďmi. Klip vyjadruje takmer démonické prostredie a tak isto aj skladba je tohto typu. Tak ako kameru aj strih má opäť na starosti už známa firma “The Dope production” v podaní Patrika Grečmala. Natáčalo sa v opustenej nemocnici na Zochovej ulici v Bratislave a na autovrakovisku “AutoLaluch” v Hornej Kráľovej.

 

 

 

RESPOT : https://www.facebook.com/RESPOTmusic

MRAVEC : https://www.facebook.com/Mravecofficial

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií