fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto sú ruky 33-ročného muža! Neuveríte, pri čom si ich takto zničil behom 5 dní

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj keby sa mohlo zdať, že na obrázku sú ruky nejakého starca, či chorého človeka. Opak je pravdou, patria 33-ročnému športovcovi. Čo sa mu stalo?

Zničené ruky na titulnej fotografii patria olympijskému víťazovi, Alexovi Gregoryovi. Čo vrcholový veslár stváral, že sa mu dostali až do takého stavu?

Alex sa pred necelým mesiacom vybral spolu so svojimi kamarátmi na dlhú výpravu smerujúcu z Nórska na Island. Chlapi za ten čas stihli naveslovať tisíc kilometrov. Hoc je pravdou, že podstatná časť ich vybavenia je poháňaná solárnou energiou, posledné dni sa ocitli na miestach, kde sa slnečné lúče príliš neobjavovali a tak museli zabrať ručne, aby sa doplavili k opustenému nórskemu ostrovu, kde sa ich ujali zamestnanci meteorologickej stanice.

Dobrodruhom z tejto výpravy do cieľa ostáva približne 600 kilometrov, no Alex Gregory sa rozhodol ozvať svojim fanúšikom na Twitteri skôr. Na svojom profile zverejnil fotografiu, ktorá zachytáva jeho ruky po dlhom a náročnom veslovaní v mokrých rukaviciach.

ewr

 

 

Prečítajte si tiež:
Chceš zažiť krátkodobú halucináciu? Pusti si toto video

Zdroj: Twitter

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií