fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sajfa vysielal “Pirátske vysielanie”, teraz prišla krutá realita!

Máte tip? napíšte nám mailom

Sajfa bavil fanúšikov ako nikdy predtým

Pred niekoľkými dňami moderátor Fun Rádia, Matej “Sajfa” Cifra, bavil poslucháčov “Pirátskym vysielaním” zo zamknutého štúdia rádia. Zamkol sa, aby sa k nemu nikto nemohol dostať a vyzval fanúšikov k tomu, aby mu napísali na Facebook pesničky, ktoré chcú zahrať. O niekoľko minút sa do štúdia snažili dostať ostatní moderátori a Sajfovi kolegovia, neskôr mu volali ľudia z vedenia rádia s príkazmi o okamžité ukončenie vysielania. Sajfa sa však nenechal rušiť, a naďalej hral pesničky na želanie. Nakoniec prišiel člen vedenia rádia a “Pirátske vysielanie” naživo kruto stopol. No vysielanie nebolo jediné, čo dostalo stopku. Bol to aj moderátor Sajfa, ktorý podľa vedenia rádia zachoval neprofesionálne.
Free Sajfa

“Sajfa sa v stredajšom vysielaní poobednej šou Fun rádia – Popoludnie so Sajfom zachoval neprofesionálne a podobné správanie našich moderátorov nebudeme tolerovať.  Rozhodli sme sa, že Sajfa dostáva dištanc na dobu neurčitú. Namiesto Sajfu bude Popoludnie zatiaľ vysielať Didiana.  Sajfa má vo vysielaní nateraz STOPku. O ďalších sankciách uvažujeme, do úvahy pripadá aj rozviazanie spolupráce.” Znelo vyjadrenie vedenia Fun Rádia na webovej stránke rádia.

Prečítajte si tiež:
Usporiadateľ vyzerá rovnako ako futbalista Marek Hamšík: Takto reagovali futbaloví fanúšikovia, keď si ho všimli

Pirátske vysielanie

https://www.youtube.com/watch?v=ciG5Na49-O8

Na Facebooku už vznikla aj stránka “Chceme Sajfu späť vo Fun rádiu”, ktorá sa stavia na Sajfovu stranu. Väčšina fanúšikov sa vyjadrila, že toto bolo to najlepšie, čo Fun Rádio kedy odvysielalo a že bez Sajfu nemá ďalej význam počúvať ho. Niekoľko poslucháčov sa na internete vyjadrilo aj tak, že by bolo lepšie, keby sa moderátor po tomto úplne vykašľal na Funko a odišiel baviť ľudí ku konkurencii. 

Sajfa

 

Podporme spolu Sajfu komentármi a lajkami  pod článkom, na sociálnych sieťach a zdieľaním článku! On nám chcel spríjemniť stredu, my mu môžeme spríjemniť nasledujúce obdobie. Dokážme spolu, že je naozaj dobrý a vráťme ho naspäť za mikrofón do rádia!

Zdroj: facebook.com/SajfaFunRadiofunradio.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií