fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sám Sebou vydáva nový lyrics singel! Poznáš túto talentovanú kapelu?

Máte tip? napíšte nám mailom

Skupina Sám Sebou je štvorčlenná formácia pochádzajúca zo Spišskej Novej Vsi. Aj keď nie je veľmi známa širšiemu publiku, za šesť rokov hrania už toho stihla pomerne dosť. 

Kapela vznikla v prvých mesiacoch v roku 2010, no už koncom roka dala von svoje prvé demo skladby, vďaka ktorým si získala množstvo fanúšikov zo svojho okolia.  O rok na to sa kapela prihlásila do súťaže „Starter“, kde sa umiestnila z pomedzi 400 prihlásených účinkujúcich na druhom mieste v rámci slovenských kapiel.

A to si ich začali už všímať aj známe slovenské kapely. Začiatkom roka 2012 dostali pozvanie zahrať si ako hostia na turné INEKAFE. V lete nahrali svoj debutový album, ktorým si získali množstvo fanúšikov. V novembri vydali taktiež svoj prvý videoklip, ktorý sa v hudobnej ankete Slávik za rok 2012 umiestnil na 2. mieste.

Neskôr si už spravili vlastné turné, hrali ako predkapela mnohým známym slovenským rockovým kapelám, vydali kopec singlov, nový album.

Chlapci nič nenechávajú na náhodu, preto sa pomaly chystajú na nahrávanie najnovšieho albumu. Stihli už vydať single ako “Keď s tebou spím”,  Som z teba blázon” či “Ukľudni sa prosím drahá”.

Prečítajte si tiež:
Šorty si zase zobral "do parády" týchto šiestich raperov!

Teraz prichádzajú s úplne sviežou novou lyrics skladbou, ktorá rozpráva o tom, že pokiaľ máme priateľov, ktorí nás podržia, tak nepadneme na dno.

“Kým si nad vodou to stačí.

Kým máš priateľov a lásky.

Kým nie si sám pár modrín veľa neznamená.”

Chlapcov najbližšie môžete vidieť hrať 19. 3. v Košiciach- viac info TU!

Foto: facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií