fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Seriály zadarmo! HBO odomklo 500 hodín voľného streamingu

Spoločnosti prispievajú rôzne k zmierneniu nudy, ktorú pociťujú milióny nielen Američanov v obmedzujúcich podmienkach. HBO ponúklo seriály zadarmo.

Máte tip? napíšte nám mailom

Sieť odomkla viac ako 500 hodín svojich programov a filmov vrátane titulov ako Sopranovci, Viceprezident(ka), Špina Baltimoru a Pokémon: Detektiv Pikachu pre predplatiteľov zdarma. A nie, medzi seriály zadarmo sa Game of Thrones nedostal.

Už sme videli niekoľko spoločností, vrátane pornografických gigantov, ktoré ponúkajú svoje výrobky zadarmo v rámci spôsobu, ako povzbudiť ľudí, aby zostali doma. Odteraz je súčasťou kampane #StayAtHomeBoxOffice aj HBO, ktoré uvádza:

„Rozhodnutie bolo prijaté, aby sme poskytli nejakú úľavu a zábavu. Najmä tým, ktorí sa podieľajú na tom, aby boli všetci v bezpečí a zdraví v období sociálnej izolácie.“

K dispozícii je deväť kompletných seriálov s titulmi Hráči, Odpočívaj v pokoji, Silicon Valley a Boj o moc. Môžete sledovať dvadsať filmov od spoločnosti Warner Bros ako Sucker Punch a The Lego Movie 2. Je tu tiež desať pútavých dokumentárnych seriálov. Bezplatný obsah a seriály zadarmo sa dajú sledovať stiahnutím HBO Now alebo HBO Go, prípadne stiahnutím ich aplikácií.

Aj keď ide o veľkorysý krok HBO, poskytnutie vzorky obsahu pravdepodobne pritiahne nových odberateľov. Služba HBO Max, ktorá obsahuje všetko zo siete, začína v máji od 15 dolárov (14 eur) mesačne. Opatrenia proti koronavírusu a „uzamknutie obyvateľstva“ znamenali pre HBO nárast streamingu o 40 %, sledovania seriálov o 65 % a filmov až o 70 %. Internetové zaťaženie neustále láme nové rekordy, ako aj Facebook, ktorý registruje nárast v prevádzke.

Prečítajte si tiež:
COVID-19: Pribudlo 2 438 nových prípadov. Najviac v Trenčianskom kraji
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj BuzzFeed News CNN

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií