fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Silná spoveď známeho herca Keanu Reeves obletela svet. Nechcem byť súčasťou sveta, kde muži obliekajú svoje ženy ako prostitútky…

Máte tip? napíšte nám mailom

Herec Keanu Reeves raz za čas vydá svoje vlastné vyjadrenie k mometálnemu stavu sveta. Toto je jeho najnovšie.

Nemôžem byť súčasť sveta, kde muži obliekajú svoje manželky ako prostitútky, ktoré ukazujú takmer všetko, čo by malo ostať zakryté. Kde neexistuje dôstojnosť a česť. Človek sa môže spoľahnúť len na tých, ktorí to sľúbia. Ženy nechcú mať vlastné deti a muži už nechcú mať rodiny.

Sprostí si myslia, že sú úspešní za volantom otcovho auta. A ich otcovia sa ti snažia dokázať, že si nikto. Ľudia uprene ukazujú, ako veria v Boha tým, že sedia v bare a v ruke pohárik s alkoholom a absolútne nemajú poňatie, čo vôbec viera znamená. Slovo žiarlivosť sa považuje za hanebnosť a skromnosť sa stáva nevýhodou. Ľudia už nevedia, čo je láska, ale stále si hľadajú len tých najlepších partnerov.

Ľudia opravujú každý detail na ich novom aute, ale samy vyzerajú tak, že sa musia schovať za lesk svojho auta. Chlapci v baroch utrácajú peniaze svojich rodičov, napodobňujú primitívnu hudbu a ženy ich napriek tomu milujú. V tomto svete sú muži a ženy na nerozoznanie a to všetko voláme – sloboda voľby. Ale tí, čo sa rozhodnú inak, tak tých volajú zaškatuľkovaní.

Prečítajte si tiež:
Zdravé grilovanie: Viete, ako na to? Pozrite si týchto 5 rád

Ja som si vybral svoju cestu, ale som smutný z toho, že som nenašiel pochopenie u ľudí, od ktorých som to očakával…

Zdroj: theearthchild.co.za

Foto: richestcelebrities.org

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií