fbpx
Simona z Take Me Out má synčeka. Pozrite sa, ako vyzerá malý Maxim

Simona z Take Me Out má synčeka. Pozrite sa, ako vyzerá malý Maxim

Kontroverzná Simona Butinová sa do povedomia Slovákov dostala vďaka reláciám televízie JOJ. Teraz je z nej hrdá mamička.

Simona bola kontroverznou hviezdičkou v zoznamke Take Me Out a objavila sa aj v Nákupných maniačkach. Útla, no predsa neprehliadnutená Slovenka sa pred zhruba deviatimi mesiacmi pochválila tým, že je v druhom stave. Počas tehotenstva udivovala ľudí na sociálnych sieťach predovšetkým tým, že jej príliš nerástlo bruško. Teraz z nej už je mamina.

V 35. týždni tehotenstva porodila synčeka Maxima, ktorý po narodení vážil 2 kilogramy. To, že je skutočne maličký, ukázala Simona aj na svojom Instagrame, kde sa s fotkami svojho prvorodeného dieťaťa, ktoré má so svojim partnerom Petrom, pravidelne chváli.

https://www.instagram.com/p/Bns62IRnGOE/?hl=sk&taken-by=simona.butinova

https://www.instagram.com/p/BnttONsBqSE/?hl=sk&taken-by=simona.butinova

View this post on Instagram

Dvaja unavencekovia❤ #myeverithing❤

A post shared by simonabutinova (@simona.butinova) on

 

 

 

Zdroj: https://www.instagram.com/simona.butinova/

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=aCykj6q6ioo

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  3 pravdy o cisárskom reze, ktoré by mala poznať každá žena
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.