fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Škola sa začala a tu sú dôvody, prečo môžeme študentom závidieť

Máte tip? napíšte nám mailom

Škola začala, žiaci smútia. Je však skutočne dôvod na smútok?

Určite každý, kto pracuje a jeho školské časy sú už minulosťou, si povzdychne a s nostalgiou pospomína na obdobie strávené na základnej či strednej škole. Hoc sa to nám to vtedy nezdalo, škola vôbec nie je tak zlá. Práve naopak.

Tu sú dôvody, pre ktoré by sa nejeden pracujúci rád vrátil do školských lavíc:

Kamaráti

V škole sme si našli kamarátov na život a na smrť a trávili sme spolu každý deň. Mohli sme si vybrať s kým sa budeme baviť, prípadne s kto bude náš parťák v lavici. A ak sme sa náhodou pohádali, presadli sme si k niekomu inému. Hmmm, to je v práci (takmer) nemožné.

kamaráti

Prestávky

Každý 45 minút sme mali nárok na prestávku. V práci je človek rád, že má prestávku jednu…

Prázdniny

Jarné, letné, jesenné, zimné. K tomu nejaký ten štátny sviatok, či riaditeľské voľno. Toľko voľný dní, ako počas školy, nebudeš mať už NIKDY. Zisti, koľko voľných dní ťa čaká v tomto školskom roku.

Prečítajte si tiež:
Táto modelka šokuje svojim vekom celý svet! Nebudeš chcieť veriť, že má toľko rokov!

prázdniny

Cudzie jazyky

Hodiny angličtiny, nemčiny, španielčiny… sú v podstate jazykové kurzy. ZDARMA! To sme ale v školských časoch nedokázali patrične oceniť.

English-English_dictionaries_and_thesaurus_books

Pokračovanie na ďalšej strane

Telocvik

2-3x do týždňa cvičenie pod odborným dohľadom. Opäť ZADARMO. Dnes vo fitku platíme vstup a ak chceme dohľad odborníka, priplatíme si ešte viac.

telocvik

Školské výlety a lyžiarsky výcvik

V podstate dovolenka. Ktorú ti zacvakali rodičia a ty si si to mohol užívať s kamošmi.

lyžiarsky

Zvonček

Keď zvonček zahlásil koniec hodiny, zatvoril si zošit a nedokončené zadanie si mal… na háku. Teraz, keď ti 8 hodín padne v práci a ty nemáš dokončené zadanie, tak musíš ostať dlhšie, aby si to spravil a až tak môžeš odísť.

zošit

Zdroj obrázkov: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií