fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Koniec doby klietkovej! Pomôžu ľudia a Sloboda zvierat vymaniť z klietok 700 miliónov zvierat?

Máte tip? napíšte nám mailom

Prišiel čas na zmenu!

Hospodárske zvieratá nepoznajú, čo je to pravý život. Slobodný. Na svet sa pozerajú spolu s miliónmi svojich “spoluväzňov” spoza mrežovaných klietok. Výrobcovia, mäsové závody, chovatelia a predajcovia nás pravidelne a neustále presviedčajú o kvalite tovaru, o tom, aké sú ich výrobky fantastické a chutné. Ale prečo mlčia, keď sa niekto pýta, ako je možné, že kvôli “fantastickému” výrobku nechali trpieť zvieratá v stiesnených klietkach s nedostatočnou starostlivosťou? Čo si predstavujeme pod slovom nedostatočná?

Klietky  neposkytujú zvieratám dostatok pohybu, priestoru, vhodného prostredia na život a oddych. Veľa zvierat má problém zmeniť polohu, prejsť sa alebo sa čo len otočiť na mieste. Klietka spôsobuje zvieratám poranenia nôh a tým pádom bolesti a iné zdravotné problémy. Napriek tomu, že tieto problémy existujú a vie sa o nich, Európa má každoročne až 700 miliónov klietkových väzňov, ktoré tvoria hospodárske zvieratá. Králiky, morky, kačky, husi, ošípané, sliepky, nosnice…

Sloboda

Vedeli ste, že v Európe je v klietkach z 332 miliónov králikov väznených až 99% ? Stále to však môžeme zmeniť a dokázať, že klietkam raz a navždy odzvoní!

Prečítajte si tiež:
Študent z Nemecka vytvoril reklamu pre Adidas, ktorá teraz letí internetom. Takto vyzerá skutočne dobrá reklama

Koniec doby klietkovej je kampaň, ktorá vyzýva obyvateľov, vlády štátov Európskej únie, príslušných orgánov a inštitúcií k pomoci pri bojovaní za lepší život zvierat. Spoločne so slovenskou Slobodou zvierat môžu ľudia podporiť myšlienku svojím podpisom, ktorým prispejú na petíciu. Chceš pomôcť, podpísať petíciu a zdieľať myšlienky Slobody zvierat?  Viac informácii o konci Doby klietkovej sa dozvieš na stránkach Slobody zvierat (link nájdeš pod videom).

Teraz je ten správny čas pomôcť.

Zdroj:  slobodazvierat.sk  youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií