Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovenka Simona: Japonci a Arabi zaplatia aj 15-tisíc, sú najlepší klienti (ROZHOVOR III)

Simona pracuje ako luxusná spoločníčka 7 rokov. V dnešnom rozhovore sme ju vyspovedali o tom, odkiaľ sú jej klienti a koľko jej dajú zarobiť. 

Často si v Ázii? Prečo?

Možno je to zvláštne ale tam klienti najlepšie platia. A veľmi rada mám Singapur, Kuala Lumpur a Hong Kong. Ide o naozaj krásne mestá, kde môžete robiť hocičo.

Koľko v Ázii väčšinou tráviš času do roka ako luxusná spoločníčka?

Hmm, ťažko povedať ale je to dosť dlho. Keď to dáme takto dokopy, tak je to aj cez 4 mesiace určite. Lietam tam skoro každý mesiac. A zdržím sa v závislosti od klientov. Ale je to naozaj dlho. Je to práca ako každá iná.

Máš často Aziatov za klientov?

Mám veľmi často. Sú to naši najlepší klienti. V podstate Číňania nie sú až tak ‚úchylní. Fakt, niekedy im len tancujeme. A ideme s nimi aj na dovolenku a robíme len sprievod. Oni majú proste potrebu, aby ich ľudia obdivovali, že majú napríklad okolo seba biele ženy najlepšie blondínky, ktoré sú úplne biele. Proste neopálené. Dosť si na to potrpia.

Japonci sú napríklad úplne divní. Často majú divné požiadavky. Uprednostňujú asi zo všetkých národov najviac bondage.

Luxusná spoločníčka Simona: Muži mi zaplatia 3000 eur za noc, chcú však horšie veci (Rozhovor II)

Vieš to viac opísať? 

Fu, je to tak, že ma priväzujú. A v podstate to ich najviac vzrušuje. Pretože celé toto niekedy trvá aj hodinu, len to zväzovanie. A to ich vzrušuje viac ako celý akt.

Sú dievčatá, ktoré to odmietnu?

Nie, práveže naopak. Všetky chceme ísť do toho. Je to extrémne dobre platené.  Niektoré ponuky sa pohybujú aj okolo 15 tisíc eur. Čo je super, keď si vezmete, že som tam 3 dni a vraciam sa s pekným balíkom.

Sú ešte nejaké národnosti, ktoré si rada vyberáš, respektíve, ktorí klienti ťa najčastejšie oslovujú?

Tak najčastejšie sú to Číňania, Japonci a Arabi, ako som spomínala. Sú to klienti, ktorí ma už poznajú. A presne viem, čo chcú a ako sa mám pripraviť. Samozrejme, tie ponuky sú úplne niekde inde ako pri Čechoch alebo Slovákoch.

Arabi sú akí?

Zaujímaví. Dobre platia a na akciu si volajú aj 30 dievčat. Samozrejme majú vlastné lietadlo aj limuzíny. A také hotely, že by tomu ani nikto neveril. Niekoľko sluhov, jedlo od výmyslu sveta. Ako som už spomínala, platia naozaj výborne a o tom, že je to len čisto za spoločnosť ani nehovorím.

Čiže o nič viac nejde len o spoločnosť?

Jasné, že áno. Ale oni si platia hárem a my sa o nich bijeme a to sa im asi najviac páči. Aby ste to pochopili, nejde o starých nechuťákov, ale naopak. Často sú to krásni, šarmantní muži. Chce ho jednoducho každá. Tak sa naozaj predbiehame, ktorú si vyberie. Vždy ide o maximálne dve dievčatá.

Spomínala si, že je to iné ako pri Slovákoch a Čechoch. Prečo?

Je to iná mentalita, stále špekulujú. Napríklad dohodnú si sprievod bez aktu a nakoniec ma začnú presviedčať, že nech zostanem. Proste myslia si, že keď majú peniaze a platia si luxusnú spoločníčku, tak si môžu robiť všetko. Opijú sa a robia zo seba machrov a myslia si, že luxusná spoločíčka v živote nesedela v aute za 150 tisíc. Proste je mi to smiešne. Preto si ich vyberám len veľmi málo.

EXKLUZÍVNA SPOVEĎ: Simona pracuje ako luxusná spoločníčka už niekoľko rokov!

Mala si aj skúsenosť, že na teba prišla niekoho manželka?

Áno, raz sa mi to stalo. Bolo to tu, vo Viedni. Išlo o klienta, ktorého poznám veľmi dlho. Zobral ma na nákupy a potom sme mali ísť na večeru. Lenže ja som s ním bola v obchode a on stretol náhodne manželkinu kamarátku. Samozrejme sme sa tvárili, že sa nepoznáme. Lenže ona sa tiež tak tvárila. Odišla a fakt, že za 20 minút prišla jeho žena a vyfackala ho. Ostali sme v obchode pozerali na seba a potom sme išli na tú večeru. Bola naša posledná. Takže sme si to poriadne užili.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií