fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovenskí hasiči sú skutoční hrdinovia! Bez pauzy sa venovali haseniu 12 hodín, po šichte ich takto zmohla únava

Máte tip? napíšte nám mailom

Hasiči, záchranári, policajti. To sú tí, ktorí nasadzujú svoje životy, aby zachránili tie naše a niekedy je ich práca viac než náročná.

Dôkazom toho sú aj hasiči zo Záhoria, ktorí pred pár dňami bojovali s lesným požiarom medzi obcami Láb a Jakubov. Tí, z Modulu pozemného hasenia Slovenska, to predviedli pred pár dňami, kedy bojovali s obrovským požiarom, ktorý sa podarilo uhasiť po viac než 24 hodinách, pričom jedna skupina s ohňom bojovala neskutočných 12-hodín. Práve fotka týchto vyčerpaných bojovníkov s požiarom obletela Slovensko. Boli natoľko unavení, že si museli odpočinúť priamo v lone prírody.

19598965_1381148818630621_805764985027530796_n

Modul pozemného hasenia je špeciálna skupina zložená z príslušníkov Hasičského a záchranného zboru Slovenskej republiky, ktorí sú určení, vycvičení a vybavení na hasenie lesných požiarov a požiarov v prírodnom prostredí na území Slovenskej republiky a aj v zahraničí. Pri hasení využívajú všetku dostupnú techniku.

 

Zdroj: Facebook

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií