fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Štyri typy žien počas teplého jarného počasia! – Blog

Máte tip? napíšte nám mailom

Včera som sa tak prechádzal mestom a bolo krásne počasie. Ako som sa tak rozhliadal, všimol som si štyri typy žien, ktoré sa objavujú začiatkom krásneho jarného počasia.

V tomto období jari začína teplé počasie, a ženy začínajú zo seba zhadzovať zimušné oblečenie, a tak vyťahujú jarné alebo letné outfity!

1. TYP

Sú to také ženy, ktoré majú síce peknú postavu, ale buď ešte nestihli vymeniť šatník, oholiť nohy alebo jednoducho nemajú také sebavedomie, aby ukázali tie krásne nožičky, ktoré schovávajú pod nohavicami. V lepšom prípade sú ich rifle obtiahnuté, v tom horšom prípade sú voľné a napriek tomu, že majú super figúru, vyzerajú otrasne. Tento typ žien môžeme nazývať – Nevyužitý potenciál!

2. TYP

Tento typ žien, miluje každý chlap (aj niektoré inač orientované ženy). Sú to slečny, dámy, dievčatá, ktoré sú si vedomé svojej krásy, majú šatník plný sukničiek, krátkych nohavíc a sexi tričiek s výstrihom. Preto ak začne jar, trošku sa oteplí, okamžite ukazujú svoje vyšportované stehienka, tie odvážnejšie aj polovičku zadočku. Jednoducho, pre tieto ženy každý miluje jar a teplé počasie! Tento typ žien môžeme nazývať – Radosť žiť!

Prečítajte si tiež:
Na PREDAJ je toto očarujúce bývanie v jaskyni. Keď uvidíte interiér domu, budete sa chcieť ihneď presťahovať!

2015-hot-font-b-sexy-b-font-Summer-style-sleeveless-v-neck-low-cut-pink-mini

3. TYP

Milovníčky chlapov. Nie preto, žeby mali naozaj rady mužov, ale preto, že sú si vedomé svojej nie veľmi príťažlivej postavy, a kvôli tomu si zoberú aj do pekného počasia radšej dlhú nepriesvitnú sukňu, dlhé rifle, alebo tesilové nohavice! Tento typ žien chce ochrániť mužské oči… Veď, radšej nech si tie svoje kilečká a celulitídu schovajú 😉 Môžeme ich nazývať – Vďaka bohu!

4. TYP

Za týmto typom žien, sa otočí každý chlap. Bohužiaľ. Neotáčajú sa za nimi, preto aké sú krásne. Otáčajú sa za nimi preto, lebo nedokážu pochopiť tú ženskú logiku. “Ako si môže zobrať krátku ružovú sukňu a mať v nej taký veľký zadok, alebo nepríťažlivé s celulitídou posypané stehná?!.” Je smutné, že tieto ženy si nevedia uvedomiť, že týmto počinom si nepridajú na kráse, ale iba ukážu, aké sú lenivé so sebou niečo robiť! Môžeme ich nazvať – “Vypáľte mi oči, prosím!”

fat-girl

 

Foto: adrants.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií