Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Suicide Squad, film roku 2016?

Určite ste zaregistrovali že sa chystá dlho očakávaný film z priam hviezdnym obsadením. Mená ako Will Smith, Jared Leto Cara Delevingne, Joel Kinnaman, Viola Davis priam hovoria že to bude poriadne vzrušujúci film plný napätia a akcie.

Dej ešte celkom nieje zrejmý, no my už vieme že tajná vládna agentúra A.R.G.U.S vytvorí skupinu super zloduchov – Suicide Squad (Sebevražedná skupina) pretože sa občas jeden z nich nevráti z akcie naspäť.

 

Natáčať sa začalo v apríli tohto roku a posledná klapka padla v auguste. Nás zaujala hlavne rola Jokera ktorú stvárnil famózny Jared Leto od ktorého sa očakáva veľmi dobrý výkon.

film 5

 

Prvý trailer ako návnada bol vypustený už 13. júla to znamená že všetky scény neboli ani natočené no už nás navnadili na tento film na ktorý sa určite oplatí ísť. Film by mál byť premietaný až od 5. augusta 2016 a bude sa premietať v 2D, 3D a IMAX 3D kinách.

film 6

Trailer filmu

zdroj: csfd.cz

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií