Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Swarovského kryštály v leukoplastoch? Aj zranenie môže byť krásne…

Náplasť alebo šperk?

Leukoplasty používa snáď každý človek. Odrenina, porezanie či iný menší úraz dokážeme pomocou nich ošetriť v priebehu niekoľkých sekúnd. Niekomu však prekáža farba leukoplastu. Samozrejme, dajú sa kúpiť rôzne motívy tejto zdravotníckej pomôcky od detských, vzorovaných až po farebné. No Fabian Seibert navrhol celkom iný dizajn leukoplastov. Modernejší a originálnejší. Jedná sa o leukoplasty s kryštálmi od Swarovského. Takéto náplasti sú vhodné skôr pre ženy ako pre mužov, a dajú sa nosiť nielen pri poranení, ale aj ako módny doplnok. Náplasť sa predáva s kryštálmi v rôznych farebných kombináciách. Na každej náplasti sú 4 kryštáliky pevne vsadené . Tiež sa dajú zohnať sponky, ktoré držia obväz, takže tí, ktorí majú obrazenú/ podvrtnutú alebo presilenú nohu či ruku nemusia byť smutní.

A teraz to, čo vás zaujíma asi najviac. Zdravotnícke pomôcky so Swarovského kryštálmi sa dajú kúpiť za cenu $12 (10,56 Eur)

 

Náplasť 

Náplast1

Sw

Náplast2

Sponka

Náplast3

 

Nemáš pre frajerku darček na Vianoce? Nekupuj šperk! Kúp jej náplasť!

Zdroj: likecool.com  bioplanet.cz

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií