fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Takto vyzerá nefalšovaná láska! Svetoznámy “drsňák” tvrdý ako skala kŕmi svoju dojčiacu manželku. Pri tom pohľade vám padne sánka!

Máte tip? napíšte nám mailom

Navonok wrestler, pevný ako skala, zvnútra milujúci otecko, sladký ako cukrík. Aj tak by sme mohli popísať obľúbeného amerického herca Dwayna Johnsona. Nedávno na instagrame uverejnil fotografiu, zachytávajúcu skutočne intímny moment z jeho súkromia. Zaľúbený Johnson s láskou kŕmi svoju milovanú manželku, zatiaľ čo ona dojčí ich dcérenku.

Nielen, že herec odzbrojil všetkých followerov svojím hollywoodskym úsmevom, úprimný a emotívny popis fotografie nepochybne roztopil aj to najchladnejšie srdce. Americký wrestler v ňom vzdal hold všetkým ženám:

“Mama má plné ruky práce kŕmením bábätka, tak ja zasa kŕmim našu mamu. Je mi potešením. Vyjadrujem obrovský rešpekt jej aj všetkým mamám na celom svete za to, ako dokážu všetko perfektne riadiť a zvládať. Som nesmierne rád, že som sa usadil a mám to šťastie byť obklopený mojimi úžasnými dievčatami. Tak, a teraz idem uspokojiť svoj apetít…”

instagram.com

Táto fotografia je dokonalým zhmotnením porekadla Nesúď knihu podľa obalu. Hoci má Johnson už za sebou jeden neúspešný vzťah, je naozaj vidieť, že tentokrát je spokojný a milovaný. A napriek tomu, že má verejnú nálepku “chlap ako hora”, nebojí sa dať najavo ani svoje city a najzraniteľnejšiu stránku svojej osobnosti.

Prečítajte si tiež:
Harry opäť ukázal, že má dobré srdce. Toto neurobil ani jeho brat

Zdroj: babskeveci.sk

Foto: instagram.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií