fbpx
Táto žena schudla neskutočných 45 kíl. Keď zistíte dôvod, prečo to urobila, budete ju obdivovať ešte viac!

Táto žena schudla neskutočných 45 kíl. Keď zistíte dôvod, prečo to urobila, budete ju obdivovať ešte viac!

Nech je tento článok motiváciou pre všetky ženy, mužov…

Rok 2012 bol pre Christine Carlos prelomovým rokom. Práve vtedy si totiž uvedomila, že niečo s jej telom a váhou nie je v poriadku, a tak sa rozhodla pre radikálnu zmenu. Motiváciou jej bola jej 8-ročná dcéra.

“V roku 2012 som si uvedomila, že nežijem svoj život, len snívam a sledujem, ako si ľudia užívajú svoj život v plnej miere. Nemôžem si sadnúť a nie som aktívna. Chcem cítiť, že žijem pre svoje dieťa a chcem byť pre ňu dobrý príkladom,” zneli slová vtedy 32-ročnej matky.

Christine začala so zmenou stravy a začala cvičiť. Obmedzila mastné, vyprážané jedlá a sacharidy a začala s konzumovaním zeleniny. Jej jedálniček pozostával z ovsených vločiek a vajec na raňajky, na obed mala zeleninový šalát a na večeru rybu a zeleninu. Okrem stravy a cvičenia sa mladá matka zamerala aj na zvýšenie príjmu vody, aby zahnala hlad.

Jej snaha a vytrvalosť sa vyplatili a do roka schudla Christine neskutočných 45 kíl. Prihlásila na sa na súťaž v bikinách a začala s ešte intenzívnejšími tréningmi.

Aktuálne sa snaží Christine prostredníctvom svojho instagramového účtu motivovať druhých, ukazuje im svoju minulosť a cestu, ktorou si musela prejsť. Takto úžasne vyzerá kedysi 102-kilová Christine teraz.

Zdieľajte tento článok a motivujte k zmene aj ostatné ženy, mužov.

Zdroj: https://brightside.me/wonder-people/mom-felt-too-big-to-play-with-her-daughter-so-she-lost-100-pounds-in-1-year-597810/
Foto: https://www.instagram.com/p/Bmq2XN5jtEY/?taken-by=ceceven

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Celá rodina sa rozhodla podstúpiť extrémnu premenu! Po pol roku ich známi ani nespoznali
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)