fbpx
Temperamentný Ír opäť šokoval svet: Conor McGregor ukončil kariéru

Temperamentný Ír opäť šokoval svet: Conor McGregor ukončil kariéru

McGregor o svojom rozhodní ukončiť kariéru informoval prostredníctvom sociálnych sietí.

Len nedávno sme písali článok o tom, ako hviezdny bojovník z Dublinu spropagoval mma. Veď zmiešané bojové umenia sa raketovou rýchlosťou vyšvihli medzi najpopulárnejšie športy na svete a produkujú hviezdy, ktoré zarábajú milióny. Jednou z nich je práve veľkohubý Ír Conor McGregor – tvár svetového formátu.

„Ahojte všetci, mám pre vás krátke vyhlásenie. Dnes som sa rozhodol skončiť v športe, ktorý je známy aj ako zmiešane bojové umenia. Mojim niekdajším kolegom želám, aby sa im v tejto súťaži darilo. Teraz sa už pridávam ku všetkým mojím bývalým parťákom, ktorí ukončili kariéru,“ uviedol bývalý šampión UFC v pérovej a ľahkej váhe na Twitteri.

View this post on Instagram

Thanks for the cheese…again? @thenotoriousmma

A post shared by MMA Junkie (@mmajunkiedotcom) on

 

Zdroj titulnej foto: Conor McGregor / Instagram

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Títo muži sú chodiaci zabijaci! 10 najväčších bojovníkov v MMA!
Google+ Linkedin
Pavel Bielik

Autor:

Editor magazínu Klocher – vyštudoval masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Je občasným fotografom a kameramanom. Píše o filme a uskutočňuje rozhovory na celospoločenské témy. Za rozhovor „Moderátor Václav Moravec: Nenávidíme cudzincov, ale vládnu nám Slovák a Polojaponec“ bol ako spoluautor nominovaný na Novinársku cenu 2018 a na Cenu nadácie otvorenej spoločnosti.