fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najextrémnejšie premeny ľudí: Rohy na čele, mačací muž aj telo ako zombík

Máte tip? napíšte nám mailom

Ľudia si od nepamäti krášlia svoje telá. Medzi nami sú aj takí, ktorí to dotiahli na skutočne najextrémnejšie premeny. Pozrite sa s nami na to, čo všetko ľudia dokázali urobiť so svojim telom. 

Viacerých z nás zdobia náušnice v ušiach, v nose, piercingy, tetovanie či napríklad čoraz viac obľúbené podkožné implantáty. Medzi nami však existujú aj majitelia rôznych skrášľovacích telesných úprav, ktorí svoju premenu dotiahli do šialených extrémov. Pozrite sa na to najextrémnejšie alebo ak chcete, to najextravagantnejšieho.  

Jašteričí muž s rozdvojeným jazykom

Výber ľudí s extrémnymi premenami otvára jašteričí muž. Boli to práve plazy, ktoré Erica Spragua fascinovali natoľko, až sa stal ich vernou kópiou.

Erik patril medzi prvých ľudí vôbec, ktorí si nechali rozdvojiť jazyk. To však nebola jeho jediná extrémna telesná zvláštnosť. Tetovanie v zelenej farbe, podkožné implantáty, natiahnuté ušné lalokyzbrúsené zuby dotvárali  neopakovateľný zjav jašteričieho muža.

Mačací muž s držiakmi na fúzy

Veterán amerického námorníctva Dennis Avner sa snažil premeniť na živú mačku a pre tento sen si veľmi často líhal pod nôž chirurgov. Plastickí doktori sa zamerali počas jeho života nielen na ústa, ktoré sa viac a viac podobali mačacím.

Mačací muž si nechal tvár vylepšiť  silikónmi, upraviť chrup podľa vzoru mačky a neodolal ani zmenšeným ušiam. Jeho telo sa nezaobišlo ani bez tetovania a špeciálnej aplikácie tzv. držiaka na fúzy. Mačací život naposledy opustil 5. novembra 2012.

Prečítajte si tiež:
Attila Végh sa čoskoro stane otcom: Kedy sa narodí malý Attilka?

Prečítajte si tiež :

Číňania sú opäť krok vpred: Na svete mňauká prvá klonovaná mačka (VIDEO)

Telesné premeny na zombíka

Zombík alebo žijúca a rozkladajúca sa kostra? Aj to sa mohli ľudia spytovať pri pohľade na Rickiho Genesta, známeho pod umeleckým menom Zombie Boy.

Model z Kanady sa zapísal do Guinnessovej knihy rekordov v počte tetovaní. V oblasti kostí by sme mu za života narátali dovedna139 tetovaní, na ostatných častiach tela zase 176.

Zombie Boy bol miláčikom médií. Vo svete reflektorov pracoval ako model. Objavoval sa na titulkách známych magazínov ako Vogue Japan či GQ Style, ale svoje telo, ako umelecké dielo prezentoval aj v známom videoklipe s názvom  Born This Way (Lady Gaga). Jeho umeleckú prezentáciu nájdeme už len na starších fotkách a videách. Slávny model spáchal pred rokom (2018) vo svojom byte samovraždu.

S chorobou sa vysporiadala po svojom

Život jej prihral vážnu chorobu, ale ona sa nevzdala a vyrovnala sa s ňou po svojom. Julia Gnuse trpela počas svojho života vzácnou chorobou s názvom porphyria. Tá jej spôsobovala počas pobytu na slnku vážne zdravotné komplikácie.

Slnko vytváralo mladej žene pľuzgiere, ktoré sa menili na nepekné zjazvené tkanivo. Julia sa preto rozhodla, že jazvy prekryje tetovaním. Svoje telo prizdobovala farebnými obrázkami tak dlho, až sa dostala do Guinnessovej knihy rekordov, ako najpotetovanejšia žena sveta.

Prečítajte si tiež:
Moderné pirátstvo: Amerika odklonila zásielku masiek určenú do Nemecka

Tetovali ho viac ako tisíc hodín

Niektoré deti sa v detstve zaujímajú o rozprávky a super hrdinov. Lucky Diamond Rich, vlastným menom Gregory Paul McLaren, si pestoval vášeň k tetovaniu už v detstve. Na jeho tele nenájdete kúsoček voľného, bieleho miesta. Čierne tetovanie sa vyníma aj na jeho očných viečkach, ďasnách či na koži medzi prstami.

Od roku 2006 je držiteľom certifikátu, ktorý je dôkazom o 100% pokrytí tela čiernym tetovaním, ktoré neobchádza ani intímne partie. Na jeho tele sa vystriedalo množstvo tatérov a Gregory u nich strávil viac ako tisíc hodín.

Umelec dodnes pracuje na rôznych festivaloch, kde predvádza prehĺtanie mečov a žonglovanie na jednokolke.

Mutant ako zo sci-fi filmu

Na najextrémnejšie premeny sa nechal nalákať aj muž menom Kala Kawai, ktorý vyzerá ako vystrihnutí zo sci-fi filmu. Majiteľ vlastného havajského tetovacieho štúdia si to svoje vlastné, údajne piercingami vyzdobil sám. 

Všade, kam príde, púta pozornosť, aj inými telesnými zmenami. Umelec si nechal do tela vložiť  silikónové implantáty v podobe rohov, na ušiach sa mu hompáľajú extrémne veľké tunely a tvár pokrýva veľké množstvo piercingov.

Prečítajte si tiež :

FOTO Šialené outfity z festivalu Burning Man: Nevadská púšť sa premenila na sci-fi mesto

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií