fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto sú najkrajšie kaviarne na Slovensku! Budete sa v nich cítiť ako v obývačke

Toto sú najlepšie kaviarne na Slovensku, v ktorých sa budete cítiť ako doma. Hodnotíme kvalitu kávy, ponuku jedál a jedinečné prostredie.

Máte tip? napíšte nám mailom

1. Concept Coffee Roasters (Piešťany)

Concept kaviareň sa presťahovala na ešte krajšie miesto v Piešťanoch. Momentálne ju nájdete v kultúrno- vzdelávacom centre Arta. V tomto podniku vám profesionálny personál pripraví kvalitnú kávu na akýkoľvek spôsob pomocou špičkového technického vybavenia. Navyše vás ponúkne širokým výberom cheesecakov, RAW koláčov a iných pochúťok, ktoré vyrábajú vo vlastnej pekárni. Môžete tu tiež stretnúť niektorých influencerov, ktorí Coffee Roasters často navštevujú. Ak máte domáceho miláčika určite zoberte aj jeho.

kaviareň piešťany
zdroj: instagram.com/concept_coffee/

2. Mlsná Emma (Pezinok)

Mlsná Emma v centre mesta poteší každého milovníka nielen dobrej kávy či čaju, ale aj čokolády. Varená i tabuľková, truffle aj bonbóny. To všetko na jednom mieste v kúzelnom prostredí. Milovníci umenia sa potešia tiež. Čokoládovňa je totiž spojená s artshopom a Emma preto poteší nielen vaše chuťové poháriky, ale aj oči.

mlsna emma
instagram.com/mlsna_emma

3. Divná pani (Banská Štiavnica)

Čaje, káva, víno, drinky a k tomu ponuka kníh z obrovskej knižnice. V salóniku Divnej pani sa môžete ľahko pohrúžiť do stránok jednej z nich. Nádherná atmosféra tohto miesta vás vtiahne do seba hneď na začiatku. Pánov poteší Old Men´s Cigar Club, kde si za zvuku saxofónu v interiéri ako z minulého storočia môžu vychutnať svoje cigary.

4. Sattori Caffe (Zvolen)

Jedinečné miesto, aké na Slovensku nenájdete. Kaviareň spätá s prírodou ponúka ďaleko viac, než len obyčajnú kávu. Rôzne koláčiky, torty, pudingy, limonády ale aj šperky. Všetko z vymenovaného si môžete vychutnať v krásnom prostredí. Načerpáte pokoj a oddýchnete si.

6. VINYL Caffe & Bistro (Prešov)

Kaviareň Vinyl je ladená do štýlu 70. až 90. rokov. Mieša sa v nej kvalitná káva, skvelé jedlo a jedinečné pivo. Môžete v nej sedieť od rána do večera a nikdy sa neprestanete nudiť. Okrem toho ponúka Vinyl Caffe aj chutné cheesecaky, vlastnej výroby. Dobrou správou pre psíčkarov je, že ich štvornohí miláčikovia môžu tento podnik navštíviť spolu s nimi.

5. Kaviareň tvoj deň (Bardejov)

V tomto krásnom historickom meste nenájdete krajšiu kaviareň. Teda aspoň tak tvrdia miestne povedačky. Po prehliadke Bardejova sa určite zastavte v Kaviarni tvoj deň. Vychutnáte si kvalitnú kávu v luxusnom a štýlovom prostredí. Bol by hriech, keby ste neochutnali aj z ich koláčov. Sú známe široko-ďaleko a veľmi chválené sú aj ich torty.

kaviaren tvoj den bardejov
https://www.facebook.com/Kaviare%C5%88-Tvoj-De%C5%88-coffee-cake

7.Raňajkáreň Rozprávka (Košice)

Kaviareň sa nachádzajú priamo v historickom centre mesta na Hrnčiarskej ulici, ktorá bola kedysi remeselnou uličkou. Ulica bola domovom bylinkára, hrnčiara či tesára. Príjemnú atmosféru dopĺňa drevený interiér z 19.storocia. Malá kaviareň, ktorá je vždy plná ľudí s knihami v ruke vo vás zanechá úžasný dojem.

najlepšie kaviarne na Slovensku
instagram.com/ranajkaren_rozpravka

8.Drak Finch (Bratislava)

Ak hľadáte v Bratislave niečo výnimočné, tak skúste zavítať do tejto kaviarne. Nachádza sa v blízkosti Dómu svätého Martina na kraji Hviezdoslavovho námestia. Prostredie kaviarne je veľmi prijemné. Atmosféru dopĺňa príjemná hudba. Ak ste hladní, môžete si vybrať z originálnych sendvičov. Ak máte radi vína, prídete si tiež určite na svoje. Popri kávičke si môžete prelistovať rôzne knihy.

najlepšie kaviarne na Slovensku
ripadvisor.sk

9. Leháro (Trnava)

Leháro je presne to miesto, kde sa môžete vyzuť z vysokých topánok a natiahnuť si nohy ako doma v obývačke. Ochutnajte jeden z úžasných cheesecakov, ktoré majú vždy v ponuke. Odporúčame vám vyskúšať aj teplý banánový kokteil alebo niektoré z vín. Zahrajte si scrabble či inú z mnohých hier, ktoré v kaviarni ponúkajú. Garantujeme vám, že väčší relax v Trnave nenájdete.

o
facebook.com/leharo.kaviaren

Nenašli ste v našom rebríčku tú svoju? Hoďte nám váš tip do komentára! 🙂

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií