fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chudnutie podľa horoskopu? Vaše znamenie vám napovie, ako byť fit!

Chudnutie nie vždy ide tak, akoby ste si predstavovali. I keď sa usilujete menej jesť alebo ste odpozerali „overené″ recepty od svojich kamarátok, výsledok sa môže míňať účinku. Nechajte sa inšpirovať hviezdami!

Máte tip? napíšte nám mailom

Blíženci

Blíženci sa večne pasujú s nechceným priberaním na váhe a to hlavne z dôvodu, že konzumujú nekvalitnú stravu. Ak chcú schudnúť, musia do svojo jedálnička pridať viac zeleniny. Pre blížencov je tiež vhodné, keď si doprajú sýty obed, ale v popoludňajších hodinách by sa mali zasýtiť niečím osviežujúcim. Raci majú sklon sa prejedať a často sú so sebou nespokojní. Prejedajú sa najmä vtedy, keď trpia nedostatkom sebaúcty a k tomu im dopomôže práve nejaký druh športovej aktivity. Ľudia v znamení leva nadváhou netrpia, ale keď ich niečo trápi útechu hľadajú v jedle. Preto by mali jesť vyvážene počas celého dňa.

Panna

Panny zvyčajne nemajú problém so stravou, zamerať by sa ale mali na potraviny bohaté na vlákninu. Váhy ťažko odolávajú kulinárskym zážitkom v podobe jedla. Pre ich je dôležité dbať na to, aby dodržiavali pitný režim. Taktiež je pre nich podstatné dopriať si stravu bohatú na vitamíny a minerály.

Škorpión

Škorpión je vášnivé znamenie, ktoré si rado dopraje chutné jedlo. Nie je pre nich vhodné, ak jedia neskoro v noci, keďže majú prirodzený sklon priberať na váhe.

Prečítajte si tiež:
Aj vy milujete zmrzlinu? Toto je 10 najlepších zmrzlinární, ktoré na Slovensku nájdete!

Strelec

Strelci zvyčajne nedbajú na to, aké veľké porcie jedla si doprajú. Vhodné je, ak pravidelne jedia a tiež si doprajú viac zeleniny.

Kozorožec

Kozorožec má zvyčajne problém pribrať na váhe ale títo ľudia by si mali dať pozor na vysmažané jedlá.

Vodnár

Vodnár má často nezvyčajné chute a v oblasti jedla je dosť vyberavý. Svoje stravovacie návyky musí často prekopať úplne od základov.

Ryby

Ryby sú náchylné na stres a preto často hľadajú útechu v jedle.

Baran

Baran neznáša stereotyp, čo sa prejavuje aj na jeho aktívnom životnom štýle. Rôznorodé chute v jedle ho prevádzajú celý život.

Býk

Býk je znamenie, ktoré je náchylné k priberaniu, preto by sa ľudia narodení v tomto znamení mali vyhýbať prejedaniu.

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií