Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Únos pedofilom! Sociálny experiment, v ktorom uniesli mladé dievčatá

Youtuber Coby Persin ukazuje, ako sa pedofili môžu ľahko dostať k dospievajúcim dievčatám prostredníctvom sociálnych sietí. Pedofili sa vydávajú na internete za anonymných mladíkov. Je to veľká hrozba. Určite vám veľkrát vaši rodičia povedali aby ste sa nestretávali s cudzími ľuďmi. Vedeli, prečo vám to hovoria.

YouTuber Coby sa rozhodol, že spraví sociálny experiment práve na túto problematiku. Najprv si vytvoril fake profil na sociálnej sieti Facebook. Vydáva sa za 15 ročného mladíka, ktorý sa práve nasťahoval do ich mesta a chce si nájsť nových priateľov. Najprv si s dievčatami na FB písal, no napokon sa dohodol, že sa s nimi stretne.

Coby sa najprv dohodol s rodičmi týchto troch dievčat na tom, aby mohol realizovať tento sociálny experiment. Rodičia súhlasili. Coby najprv zistil, kedy nebudú rodičia doma a potom mohlo nasledovať osobné stretnutie.

S prvým dievčaťom sa stretli v parku, kde jej otec si na to všetko počkal a prišiel v poslednej chvíli. S druhým dievčaťom sa stretli priamo u nej doma, keď jej rodičia boli mimo domu. Reakciu jej otca si musíte pozrieť nižšie vo videu. S tretím dievčaťom sa stretli pred jej domom, kde nastúpila do dodávky, kde boli jej rodičia s lupežnými maskami a určite ju tak vystrašili až na smrť.

Pozrite si celý sociálny experiment na tému – Únos pedofilom

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií