fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

7 mobilných hier, pri ktorých si dokonale oddýchnete

Máte tip? napíšte nám mailom

V dnešnom uponáhľanom svete je čoraz ťažšie, dať si „pauzu.“ Čo tak využiť na oddych čas na autobusovej zastávke či u lekára? Tieto mobilné hry od vás nebudú chcieť nič náročné. Nečakajte žiadne stresujúce logické úlohy, časový limit ani rýchlu hudbu. Prvoradý je relax.

#1 Alto´s Odyssey 

Veľmi úspešná a oceňovaná endless runner hra Alto´s Adventure sa dočkala pokračovania. Na Odyssey si fanúšikovia museli počkať tri roky. Čakanie sa jednoznačne vyplatilo. Zo zimnej krajiny sa presúvame do púšte, kde sa ako malý chlapec Alto preháňate dunami na svojom sandboarde. Popri tom robíte saltá a vyhýbate sa kameňom či priepastiam. Môžete plniť úlohy, alebo len  tak bezcieľne relaxovať. Hra ponúka krásnu grafiku, dynamické počasie, upokojujúcu hudbu a množstvo obsahu, ktorý objavujete pekne postupne. K ovládaniu vám stačí jeden prst. Dokonalý herný relax.

#2 Tap Tap Fish – AbyssRium

V tejto hernej lahôdke sa ocitáte na dne oceánu a vašou úlohou je kupovať rybičky, starať sa o ne a zbierať hernú menu na kúpu ďalších rybičiek. Opäť veľmi pekne spracovaná grafika a hudba, ktorú dopĺňajú upokojujúce zvuky oceánu. Hra poskytuje možnosť odfotiť si vaše akvárium a pochváliť sa ním priateľom. Tvorcovia pravidelne prinášajú nový obsah.

Prečítajte si tiež:
Kreativita samozvaných filmových kritikov nemá hraníc. Toto je TOP 10 hejterských komentárov
mobilné hry
Zdroj: FLERO Games

#3 Orbia: Tap and relax

Cieľom je vyhnúť sa lietajúcim minimalistickým strašidlám a dostať sa čo najvyššie. Hra ponúka možnosť úpravy vzhľadu vlastného prízraku a množstvo levelov.

#4 White trip

V hre sa na chvíľu premeníte na svietiaceho dravca, ktorý letí nad zasneženou krajinou. Vašou úlohou je zbierať body za strety s ďalšími vtákmi a vyhýbať sa stromom a chalúpkam. Dokonalá hra na dlhé zimné večery.

#5 Dokdo

Jednoduchá hra s otvoreným svetom, kde si na chvíľu vyskúšate život moreplavca. Bojujete s pirátmi, obsadzujete ostrovy, obchodujete so surovinami a zveľaďujete si za ne svoju plachetnicu. Pomerne jednoduchý herný mechanizmus, veľká sloboda pohybu a prelínanie dobrodružstva s oddychom. Také je Dokdo.

#6 Fishing life

Z plachetnice sa teraz presunieme na malú loďku, na ktorej chytáte ryby. Vylepšovaním svojho vybavenia a rybárčením chytáte stále krajšie a väčšie ryby a vzďaľujete sa od svojho doku. Veľmi pekne spracované prostredie a striedanie dňa a noci.

mobilné hry
Zdroj: uptodown.com

#7 Shine – Journey Of Light

Nachádzame sa v čarovnom svete, v ktorom zavládla úplná tma. Ostalo iba jedno malé svetielko, ktoré sa vydáva hľadať svojich priateľov – ostatné svetielka, aby v krajine opäť mohla byť noc plná hviezd. Na začiatku vás do príbehu uvedie tajomný rozprávkový hlas a vy sa môžete smelo vydať na cestu za svetlom. Krásna súhra svetla a tmy v človeku vyvoláva akýsi nevšedný pokoj.

Prečítajte si tiež:
Baviaci sa dav prekvapili dídžeji. Takto si z ľudí urobili srandu!

Poznáte ďalšie relaxačné mobilné hry, ktoré stoja za vyskúšanie? Podeľte sa s nami v komentároch!

A ešte jedno upozornenie na záver: Pokiaľ chcete ostať pokojní, wifi si pred každou hrou radšej vypnite.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií