Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Postaraj sa o svoje zdravie aj financie. Toto sú tri jedinečné aplikácie, ktoré ti zjednodušia život

Moderné technológie nám do života priniesli množstvo výhod, a to aj v podobe aplikácií. Poznáte ich všetky?

Každý deň nám vďaka rôznym vynálezom inžinieri aj vývojári aplikácií dokazujú, že nám vedia ich použitím o niečo uľahčiť život. V súčasnosti máme v mobiloch rôzne aplikácie, ako kalendár, poznámky alebo hry. Mnohé z nich ale dokážu poskytnúť okrem zábavy aj rozvoj vedomostí či pomoc v zdravotnej sfére. V tomto článku si predstavíme tri rôzne aplikácie, ktoré nám pomôžu v rôznych oblastiach života.

Tri TOP aplikácie

Aplikácia Spendee je konečne riešením pre ľudí, ktorí neustále míňajú svoje peniaze na veci, ktoré by si ani nechceli kúpiť a vždy zaplatia viac, ako si zaumienili. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že mať prehľad vo financiách je jednoduché. Stačí si pozrieť aktuálne číslo na účte alebo si robiť zápisky na papier. Výhodou aplikácie je, že šetrí miesto, máte ju ihneď poruke a tiež ponúka možnosť prepojiť si aplikáciu s bankou. Navyše si v nej viete nastaviť časové obdobie, v rámci ktorého chcete mať o peniazoch prehľad. Konečný výsledok tak uvidíte v prehľadných koláčových grafoch.

Aplikácia S Health bola pôvodne navrhnutá pre Samsung, ale momentálne je dostupná pre všetky zariadenia. Prínosom aplikácie je, že sa v nej nachádzajú rôzne športové aktivity. Dokáže merať kroky i srdcový tep, čo však nie je tlak. V aplikácii je zabudovaný aj snímač na meranie stresu. Avšak celkový zdravotný stav nie je vhodné posudzovať podľa výsledkov jednej aplikácie, oveľa zodpovednejšie je v prípade problémov kontaktovať svojho lekára. Zároveň aplikácia nie je vhodná pre ľudí, ktorí sa neustále pozorujú a hľadajú na sebe akékoľvek výkyvy.

Aplikácia Google trips je efektívnym riešením pre nadšených turistov. Cestujete na dovolenku, ale netušíte, aké miesta by ste v danej krajine mali navštíviť? Google trips vám zobrazí miesto po mieste spolu s reálnymi fotkami a zároveň si môžete na mape naplánovať svoju trasu. Aplikácia je dostupná v mnohých jazykoch a vďaka nej si môžete robiť denné plány pre výlety alebo zarezervovať konkrétne miesto.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií