fbpx
V čom spočíva vaša slabosť vo vzťahu? Odpoveď si dáte vďaka tomuto testu sami

V čom spočíva vaša slabosť vo vzťahu? Odpoveď si dáte vďaka tomuto testu sami

Slabosť. Každý z nás nejakú má, no snaží sa ju častokrát potláčať aj sám pred sebou. To, ale nie je správne, predovšetkým ak máme slabinu čo sa týka vzťahov. Odhaľte teda svoju “Achilovu pätu” a zistite, čo by ste mali zmeniť.

Aby ste si dali odpoveď, čo je práve vašou slabosťou, zadívajte sa na chvíľu na tento obrázok a odpovedzte na otázku – Čo vidíte ako prvé?

Zdroj: YourTango

Portrét muža

Ak ste si ako prvé všimli na obrázku portrét muža, problémy vo vzťahoch vám nerobí konkrétny typ človeka, do ktorého sa zamilujete, ale skôr to, čo si v sebe nesiete z predchádzajúcich vzťahov. Zrejme ste typ človeka, ktorý sa dlho vyrovnáva so sklamaním či zranením. Dlho vám trvá, kým sa vaše zlomené srdce zahojí, čo je dôvodom toho, že sa do nového vzťahu veľmi nehrniete. Mali by ste si však dať pozor na to, aby si tým viac neublížili. Pamätajte, že niekedy je vhodné trocha zariskovať a skúsiť to. Ak budete počúvať svoje srdce viac ako obavy a dáte vzťahu príležitosť, druhá strana určite pochopí, že na vás netreba tlačiť, pretože potrebujete čas.

 

Morská panna

Pokiaľ ste ako prvú zbadali morskú pannu, vypovedá to o vás, že ste idealista, ktorý inklinuje k tomu, že vidí svet lepším než v skutočnosti je, no váš optimizmus je skôr akýmsi ochranným štítom než naozajstným životným postojom. Občas by ste sa na svet ale mali pozrieť triezvo a viac realisticky. Zrejme by ste si uvedomili, že niektorí ľudia vo vašom okolí z vás vysávajú energiu, pričom vaša snaha zlepšiť vzťahy s nimi je márna. Takéto zistenie, samozrejme, zabolí, no určite je to menej bolestivé nechať si zlomiť srdce človekom, ktorý si vás nezaslúži.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  TEST: Ktorého miesta na fotke sa najviac obávate? Váš výber prezradí všetko o vašich skrytých obavách a túžbach

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.