fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V čom spočíva vaša slabosť vo vzťahu? Odpoveď si dáte vďaka tomuto testu sami

Máte tip? napíšte nám mailom

Slabosť. Každý z nás nejakú má, no snaží sa ju častokrát potláčať aj sám pred sebou. To, ale nie je správne, predovšetkým ak máme slabinu čo sa týka vzťahov. Odhaľte teda svoju “Achilovu pätu” a zistite, čo by ste mali zmeniť.

Aby ste si dali odpoveď, čo je práve vašou slabosťou, zadívajte sa na chvíľu na tento obrázok a odpovedzte na otázku – Čo vidíte ako prvé?

Zdroj: YourTango

Portrét muža

Ak ste si ako prvé všimli na obrázku portrét muža, problémy vo vzťahoch vám nerobí konkrétny typ človeka, do ktorého sa zamilujete, ale skôr to, čo si v sebe nesiete z predchádzajúcich vzťahov. Zrejme ste typ človeka, ktorý sa dlho vyrovnáva so sklamaním či zranením. Dlho vám trvá, kým sa vaše zlomené srdce zahojí, čo je dôvodom toho, že sa do nového vzťahu veľmi nehrniete. Mali by ste si však dať pozor na to, aby si tým viac neublížili. Pamätajte, že niekedy je vhodné trocha zariskovať a skúsiť to. Ak budete počúvať svoje srdce viac ako obavy a dáte vzťahu príležitosť, druhá strana určite pochopí, že na vás netreba tlačiť, pretože potrebujete čas.

Prečítajte si tiež:
Módna ikona Coco Chanel využila svoje nacistické kontakty na odstránenie židovských obchodných partnerov

 

Morská panna

Pokiaľ ste ako prvú zbadali morskú pannu, vypovedá to o vás, že ste idealista, ktorý inklinuje k tomu, že vidí svet lepším než v skutočnosti je, no váš optimizmus je skôr akýmsi ochranným štítom než naozajstným životným postojom. Občas by ste sa na svet ale mali pozrieť triezvo a viac realisticky. Zrejme by ste si uvedomili, že niektorí ľudia vo vašom okolí z vás vysávajú energiu, pričom vaša snaha zlepšiť vzťahy s nimi je márna. Takéto zistenie, samozrejme, zabolí, no určite je to menej bolestivé nechať si zlomiť srdce človekom, ktorý si vás nezaslúži.

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Vták s vetvičkou

Ak vám do očí ako prvý “udrel” vták sediaci na skale a držiaci v zobáku vetvičku, značí to, že máte až prehnanú potrebu starať sa o partnera. A práve to je vašou slabosťou. Samozrejme, nie je nič zlé na tom, že sa o partnera či partnerku chcete starať, no nemali by ste zabúdať na to, že partneri sú si vo vzťahu rovnocenní a nie je to vzťah “rodič-dieťa.” Vo vzťahu obaja potrebujú určitú voľnosť a nezávislosť, inak reálne hrozí, že sa jeden na druhom stane závislým a pokiaľ sa k tomu pridá aj žiarlivosť, tak je oheň na streche. Myslíte teda nato, že lásku možno prejaviť aj inak než starostlivosťou, napríklad tým, že tomu druhému doprajete slobodu.

Prečítajte si tiež:
Nie sú gule ako gule: Takáto je pravda o tých Mozartových

 

Perla v mušli

Pokiaľ vás na prvý pohľad zaujala perla v mušli, vašou slabosťou je prílišná naviazanosť na hmotné veci. Vôbec pri tom nemusíte mať radi prílišný luxus či drahé značky, stačí, že ste zvyknutí na určitý štandard. Treba si však uvedomiť, že nie každý si môže dovoliť toľko čo vy, no netreba dovoliť, aby tento štandard nejako obmedzoval vo vzťahoch. Predsa len – láska je viac než peniaze či akýkoľvek iný hmotný majetok.

 

 

Zdroj: YourTango

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií