fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V kráľovskej rodine oznámili ďalšiu veľkú svadbu: Ktorá princezná sa bude vydávať?

Máte tip? napíšte nám mailom

Po veľkolepej a rozprávkovej svadbe Meghan a Harryho sa pred oltár postaví princezná Beatrice. Na svadbu si vybrali máj. 

Kým Anglicko smúti za Meghan a princom Harrym, kráľovská rodina v týchto dňoch oznámila veľkú novinku. Monarchia sa chystá na ďalšiu rozprávkovú svadbu. Tentokrát sa pred oltár postaví princezná Beatrice, dcéra princa Andrewa a Sarah, vojvodkyne z Yorku.

Po novembrových zásnubách sa z 31-ročnej princeznej Beatrice už čoskoro stane nevesta.

V kráľovskej rodine oznámili svadbu

Svoje áno povie dlhoročnému priateľovi Eduardovi Mapelli Mozzimu. Tak ako aj ich predchodcovia, aj ďalší kráľovský pár sa rozhodol, že svoju svadbu zorganizuje tematicky, počas mesiaca venovaného láske. Svadba sa preto bude konať 29. mája.

Aj predchádzajúci členovia kráľovskej rodiny si vybrali máj. Meghan a Harry sa vzali 19. mája 2018. Španielsky princ Filipe sa oženil s Leticiou Ortiz 22. mája 2004. V rovnakom roku sa 14. mája vydala aj Mary Donaldson za dánskeho korunného princa Frederika.

V kráľovskej rodine oznámili radostnú novinku počas uplynulého týždňa, a tak je viac než jasné, že nasledujúce mesiace pohltia členov kráľovskej rodiny s prípravou obradu. Donedávna ešte nebolo oficiálne známe miesto obradu a hostiny, a preto sa pošuškávalo, že mladému páru ponúkla kráľovná Alžbeta II. známy Buckinghamský palác. Informácia sa nakoniec potvrdila a práve v tomto paláci sa bude konať hostina pre celú kráľovskú rodinu.  

https://www.instagram.com/p/B8MhiKSHQfZ/

Známe je aj miesto obradu. Princezná uzatvorí manželstvo v kaplnke Paláca sv. Jakuba, kde sa vydávala aj kráľovná Viktória za princa Alberta.

Zásnuby boli v Taliansku

Princezná Beatrice a jej nastávajúci Eduardo spečatili svoju lásku v septembri. Dvojica sa vybrala na dovolenku do Talianska, kde sympatickú princeznú napokon Eduoardo požiadal o ruku. Princezná súhlasila a neskôr sa o novinku s verejnosťou podelil aj Buckinghamský palác. Princezná dostala od čerstvého snúbenca prsteň od klenotníka Shauna Leaneho.

https://www.instagram.com/p/B7EACG7HZ75/

Dlhoročný priateľ princeznej Beatrice je úspešný anglický developer, ktorý sa zaoberá aj interiérovým dizajnom. Beatrice aj Eduardo pochádzajú zo šlachtickej rodiny. Otec princeznej sa momentálne trápi s viacerými sexuálnymi obvineniami a od novembra preto nevykonáva žiadne kráľovské povinnosti. 

Zdroj: aktuality.sk

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií