Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Melitopoli prišlo o život niekoľko ruských vojakov, zjedli otrávenú donášku jedla

Referuje o tom starosta Melitopoľa Ivan Fedorov.

21.11.2023 (SITA.sk) – V okupovanom ukrajinskom meste Melitopoľ zomrelo niekoľko ruských vojakov po tom, ako zjedli otrávené jedlo dovezené z miestnej reštaurácie.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Referuje o tom web news.sky.com s odvolaním sa na legitímneho starostu Melitopoľa Ivana Fedorova, ktorý sa z bezpečnostných dôvodov nenachádza v meste. Fedorov povedal, že ruskí vojaci v okupovaných častiach Ukrajiny každý deň prichádzajú o život nielen pri explóziách, ale aj vďaka silám odporu.

Tvrdil, že ruskí vojaci si objednali jedlo v miestnej reštaurácii, pričom niektorí sa otrávili a iní dokonca zomreli. Ruské úrady sa podľa neho pokúšali nájsť kuriéra, ktorý jedlo doručil, no nepodarilo sa im to.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine – november 2023 (fotografie)

Viac k témam: Melitopoľ, Otrava jedlom, ruskí okupanti, Ruskí vojaci, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: SITA.sk – V Melitopoli prišlo o život niekoľko ruských vojakov, zjedli otrávenú donášku jedla © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií