fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kedy je najvhodnejší čas povedať “Milujem Ťa”? Odpoveď priniesli experti na vzťahy

Máte tip? napíšte nám mailom

Po akej dobe je vhodné vyznať partnerke či partnerovi lásku a povedať mu tie dve najsilnejšie slovíčka – “Milujem Ťa”?

Pokiaľ s niekym randíte a cítite k nemu viac, určite sa zamýšľate aj nad otázkou, kedy mu konečne vyznať lásku, prípadne, kedy vám ju vyzná on…  Experti na vzťahy sa zhodujú, že správne načasovanie, kedy vysloviť to kúzelné a romantické “Milujem Ťa,” je veľmi dôležité. Ak vám muž alebo žena vyzná lásku už pri prvom rande, určite zbystrite pozornosť a príliš sa netešte. Zároveň však ani prílišné odkladanie takéhoto vyznanie nie je vhodné. Ako teda zistiť, kedy je ten správny čas?

Existujú ľudia, ktorí sa bezhlavo vrhnú do vzťahu a lásku si vyznávajú ihneď, ale i takí, ktorí na to idú pomaly a postupne, pretože si uvedomujú, že vzťah je veľkým záväzkom a zodpovednosťou. Tak či onak, nikoho nemožno tlačiť do vyznávania citov, pokiaľ na to samotný človek ešte nie je pripravený. Treba byť trpezlivý a vyčkať na moment, kedy toto vyznanie príde spontánne a samo. Aj napriek tomu, žeby to malo byť spontánne a človek by mal sám vycítiť tú pravú a vhodnú chvíľu, rada expertov na vzťahy znie, že prvé vyznania by mali prísť  v rozmedzí troch až šiestich mesiacoch randenia.

Prečítajte si tiež:
"Slim" efekt. Poznáme triky ako na to!

Ak vám muž či žena vyzná lásku na prvom rande, len ťažko možno tieto slová považovať za skutočné. Predsa len vás za ten krátky čas skutočne nepozná a aj keď možno hovoriť o zamilovaní, zamiloval/a sa do predstavy o vás, nie do vás. Na to, aby sa zrodili skutočné, úprimné a hlboké city sa dvaja ľudia musia skutočne poznať.

Vzťahu však rozhodne neprospieva ani prílišné čakanie na moment, kedy vám vaša polovička vyzná city. Pokiaľ na túto chvíľu čakáte dlhé mesiace či nebodaj roky, mali by ste zbystriť pozornosť. Vypovedá to o tom, že sa druhá strana bojí buď záväzku alebo odkrytia svojich citov.

 

 

Zdroj: Elite Daily

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií