fbpx
VIDEO: Medveď si užil začiatok leta viac než väčšina z nás. Hodiny strávil vo vírivke a popíjal Margaritu

VIDEO: Medveď si užil začiatok leta viac než väčšina z nás. Hodiny strávil vo vírivke a popíjal Margaritu

Tento medveď vie, ako si užívať horúce letné dni…

Mark Hough, muž z Kalifornie, si plánoval na svojom dvore, v jacuzzi vychutnať chladenú margaritu, no plány mu skazil nečakaný hosť. Vychádzal z domu, keď si všimol, ako sa na jeho pozemok cez plot šplhá medveď. Zdravý rozum mu vravel, aby neriskoval a šiel dnu, do bezpečia. Odtiaľ sledoval, ako si šelma na jeho záhrade užíva. Myslel však aj na to, že o nevšedný zážitok by bola škoda nepodeliť sa, a tak to celé zaznamenal na kameru.

Šelma si najprv užívala vo vírivke, no neodolala ani chladeným drinkom. Divoké zviera strávilo v Markovej záhrade dve hodiny. Pozrite si krátky záznam:

 

 

 

Zdroj: https://www.boredpanda.com/bear-jacuzzi-margarita-nap-mark-hough-california/

Foto: https://www.boredpanda.com/bear-jacuzzi-margarita-nap-mark-hough-california/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  VIDEO: Učiteľka predviedla svojim študentom, ako sa nasadzuje kondóm! Takto šikovne sa jej to podarilo aj ústami
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.