fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Prvá marihuanová kaviareň v USA už láka zákazníkov

Máte tip? napíšte nám mailom

Prvá marihuanová kaviareň v Los Angeles otvorila svoje brány. Nahliadnite spolu s nami, ako to v nej vyzerá. Kanabisová kaviareň v USA s názvom Lowell Farms: Cannabis Cafe získala ako prvá úplnú legálnu licenciu na užívanie kanabisu (indické konope – pozn.red.).

„Západný Hollywood vytvoril osem licencií na konzumáciu kanabisu a z viac ako 300 žiadateľov získal Lowell Farms prvú, uvádza sa v reštaurácii. Z tohto dôvodu je prvým podnikom v USA, ktorý získal úplnú legálnu licenciu na užívanie kanabisu,“  informuje o tom CNN.

Prvotriedny nočný život v kaviarni

„V súlade s komunitou západného Hollywoodu ponúkne reštaurácia prvotriedny nočný život. Lowell Farms: Cannabis Cafe bude slúžiť ako príjemné a bezpečné prostredie pre všetkých, aby si mohli užívať a dozvedieť sa  viaco jeho konzumácii v novom legálnom svete kanabisu,“ takto opisovala nedávno kaviareň populárna televízna spoločnosť z USA, ešte pred otvorením.

Pozrite sa teraz spolu s nami na jej atmosféru a na to, čo všetko ponúka.

Marihuanová kaviareň nielen na jointa

Návštevníci si môžu dopriať marihuanu vo forme jointov alebo bonga. Kvetinová hostiteľka zavedie návštevníkov na jedinečnú cestu mnohými kmeňmi čerstvých sezónnych úrod,“ vysvetľuje kaviareň.

Vyškolený personál informuje svojich hostí o tom, aký druh kanabisu sa nachádza v danom jedle či nápoji a aký účinok má na ľudský organizmus. Okrem kanabisu z farmy ponúka kaviareň čerstvé jedlo, voňavú kávu alebo džús. Lowell Cafe je vítaným priestorom pre tých, ktorí sú znalcami kanabisu i pre tých, ktorí sú zvedaví na kanabis a chcú marihuanu zažiť v príjemnej atmosfére. Uviedla vo vyhlásení kaviareň.

https://www.instagram.com/p/B3Sfskln_Dz/

Prečítajte si tiež:
Koronavírus: Nakazený Tom Hanks je už z nemocnice doma!

Nie všetci kaviareň uvítali

Zamestnanec menom Zan z ulice Hailin Tattoo hovorí, že nemá problém s presunom kaviarne do susedstva.“Neobťažuje nás to, neprináša nám to úžitok, je to jednoducho tam,”  hovorí.

Ale cez križovatku, má majiteľ obchodu Harry Galajian iný pohľad. “Bolo by pekné, keby sa to nikdy neotvorilo, ale už je otvorené,” hovorí a ľutuje skutočnosť, že jeho deti, ktoré sú často v jeho obchode a okolo neho, by mohli byť vystavené kanabisu. “Nie je to dobrý nápad,” myslí si.

Aký je váš názor? Páčila by sa vám takáto marihuanová kaviareň aj u nás na Slovensku?

Prečítajte si tiež:

Milujete komiksy a kávu? Táto kaviareň vás prenesie do kresleného sveta

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií